EGE GÜNDEM GAZETESİ

YOL YAPIM VE ONARIM DEVAM EDİYOR

YOL YAPIM VE ONARIM DEVAM EDİYOR
346 views
08 Haziran 2020 - 23:57

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun Bandırma’nın çeşitli noktalarında Belediye ekiplerinin devam eden yol yapım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

YIL – SANAYİ BAĞLANTI YOLU
Çalışmalar ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “100 Yıl Mahallemizdeki 1717 nolu sokağı Bandırma Küçük Sanayi Kavşağıyla bağlantısını yapıyoruz. Böylece bu bölgeden sanayiye ve farklı yerlerden bu bölgeye gelecek vatandaşlarımız bu yolu kullanarak Sanayi Kavşağı Liman Avm arasındaki trafik yoğunluğunu azaltacaklar. Ayrıca Eti Maden önünde açmaya başladığımız yan yol ile bu bölgenin trafiğini hafifletmiş olacağız.
SERVET ÇIRPAN CADDESİNİ YENİLİYORUZ
Yoğun bir şekilde kullanılan ancak yol bozukluğundan dolayı vatandaşlarımıza sıkıntı çıkaran Servet Çırpan Caddemizi yeniliyoruz. Tekrar kazılmaması için diğer kurumlarımızda altyapı çalışmalarına devam ediyor. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte ekiplerimiz mümkün olan en hızlı şekilde üstyapıyı tamamlayarak vatandaşlarımızın kullanımına açacağız.
LEVENT MAHALLEMİZDE TAMİRATLARIMIZA DEVAM EDİYORUZ
Levent Mahallemizde ekiplerimiz bozuk yol ve kaldırımların tadilatını sürdürüyor. İnşaat ve altyapı kazıları nedeniyle kentimizin birçok noktasında bozuk yollarımızın tamiratını personelimiz ölçüsünde gidermek için mücadele ediyoruz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1