Yaşam Haberleri

#

mask

Şeflerin küflenen salça için ufak hileleri gün yüzüne çıktı! Küflenen salçayı anında temizliyor bu yöntemle en az 3 ay küf tutmuyor..

mask

Her derde deva bu bitkinin fiyatı altınla yarışıyor. Ayrıyeten öyle bir özelliği var ki...!

mask

İbn-i Sina'nın yüzyıllar önce bir çok hastalığın tedavisinde kullandığı mucizevi bitki ortaya çıktı! Bu gün bile hala bilmeden tüketiyoruz, bakın nelere iyi geliyor..!

mask

Balıkesir ve Çanakkale arasında kalan saklı cennet! Biz bilmiyoruz ama yabancı turist akın akın bu bölgeye geliyor!

mask

Yanmış tencerelerinizi inci gibi yapan muhteşem üçlü formül! Üstelik çok basit malzemelerle tencereleriniz ayna gibi parlayacak..!

mask

Çinlilerin gençlik iksiri, günde en az bir bardak tüketiyorlar! Antalya, Mersin ve Adana'da yetişiyor.. Faydalarını öğrenince evinizden eksik etmeyeceksiniz..!

mask

Tüketenler kış boyu grip, soğuk algınlığı nedir bilmiyor..! C vitamini deposu günde 1 tane yemek adamı "Deli Fişek" gibi yapıyor...

mask

Yıllardır dışarıdan ithal ediyorduk! "Yetişmez" denmesine rağmen artık hasadı yapılıyor! Dünya ülkeleri Türkiye'nin kapısını aşındıracak..

mask

Doğada özgürce dolaşıyorlar, görenleri hayrete düşürüyorlar.. Doğa bilimci ve doğa severler bu bölgeye akın ediyor..!

mask

Ezberleri bozan araştırma! Dünyanın en misafirperver ülkeleri belli oldu! Türkiye'nin yeri tartışmaları beraberinde getirdi..!


Prof. Dr. Canan Karatay püf noktasını verdi! Lezzetini ve Besin değerini 10'a katlıyor, tüketen kış boyu doktor yüzü görmüyor! mask

Prof. Dr. Canan Karatay püf noktasını verdi! Lezzetini ve Besin değerini 10'a katlıyor, tüketen kış boyu doktor yüzü görmüyor!

Kış aylarının kesinlikle vaz geçilmez tatlarından tarhana çorbasını sevmeyenimiz yoktur. Fakat pişirmede kullandığımız bazı yöntemler, çorbanın lezzetini düşürdüğü gibi içindeki besin değerlerini de adeta öldürüyor. Prof. Dr. Canan Karatay'ın bu önerdiği pişirme yöntemi ile adete çorbanıza lezzet üstüne lezzet katarken, sadece bir çorba değil aynı zamanda bir şifa deposu tüketeceksiniz.. Hazırsanız, Prof. Dr. Canan Karatay'ın o pişirme yöntemlerini birlikte inceleyelim..Bavulları hazırlayın, yola çıkıyoruz! Sadece çok az İstanbullunun bildiği o köye daha şimdiden akın var! Üstelik sadece 2 saat uzaklıkta.. mask

Bavulları hazırlayın, yola çıkıyoruz! Sadece çok az İstanbullunun bildiği o köye daha şimdiden akın var! Üstelik sadece 2 saat uzaklıkta..

Son döneme artan yaşam maliyetleri ve konut sıkıntısı da göz önüne alındığında, İstanbul, Türkiye'nin en pahalı şehri olarak zirvede yer alıyor. İstanbul'a sadece 2 saat uzaklıktaki bu yer gerek yaşam maliyeti gerekse havası doğası ve kültürüyle İstanbullulara ekstra bir olanak sağlıyor. Hazırsanız, gelin birlikte inceleyelim..

DEVAMINI GÖSTER