EGE GÜNDEM GAZETESİ

VUKOVİC

VUKOVİC
TUNCER KURTGÜN
TUNCER KURTGÜN( tuncerkurtgun@hotmail.com )
1.837 views
30 Ekim 2019 - 1:31

Geçtiğimiz hafta Ankara’da kötü bir futbol ve mağlubiyet ile Balkes taraftarını üzmüştü.

Öncelikle bunun telafisi için Adana maçı önem kazanmıştı. Müsabakadan önce herşey Balkesin lehine idi. Rakip takımda bu sezon işler pek iyi gitmiyor. Üstüne üstlük beş önemli oyuncusundan yoksun geldiler. Yeni hocaları da geçen haftadan cezalı idi takımının başında değildi. Şanssızlıkları  müsabaka başlar başlamaz yine devam etti.

Daha ilk dakikada kaçırdıkları yüzde yüz gol pozisyonun ardından, kalecilerinin yaptığı faul sonrasında 10 kişi kaldılar. Neredeyse doksan dakika bir kişi eksik oynadılar. Netice zaten maçın başında belli oldu desek yanlış olmaz. Vukovic Allah nazarlardan saklasın en iyi sezonunu geçiriyor.Yaşı ilerlemesine karşın her hafta kalesinde devleşerek    takımına hayat veriyor. Bugün maçın hemen başında yaptığı inanılmaz kurtarışıyla adeta skoru belirledi diyebiliriz.

Kader anı diyebileceğimiz bu pozisyondan sonra zaten rakip takım eksik kaldı. Sezon başı teknik ekibin yetersiz dediği Rahmi Anıl gollerine devam ediyor kendisini tebrik ediyoruz.Genç Emir Dedeye de daha fazla şans verilirse Türk futbolu için büyük bir kazanç olur.Son olarak  takımlarını yalnız bırakan taraftarlara ;  futbola ve bilhassa  takımlarına karşı körelmişlik var.

Taraftarın yoksa ;  yarımsındır, yetimsindir ve eksiksindir. “GERÇEK TARAFTAR HER DAİM TAKIMININ YANINDA OLAN , HER KOŞULDA DESTEN VEREN SAHİP ÇIKAN TARAFTARDIR.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1