EGE GÜNDEM GAZETESİ

Valisi Yazıcı; ”Kararlıyız, Elimizi Taşın Altına Koyacağız”

Valisi Yazıcı; ”Kararlıyız, Elimizi Taşın Altına Koyacağız”
67 views
05 Ekim 2016 - 12:02

Balıkesir İlini Tanıtma ve Güçlendirme Vakfı (BALGÜÇ) Yönetim Kurulu Üyeleri Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.
BALGÜÇ Yönetim Kurulu Üyeleri Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Balıkesir eski Belediye Başkanı Ziya Tan ile birlikte Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret eden BALGÜÇ Vakfı Genel Sekreteri Tarık Erülgen, “Balıkesir’in tanıtılması noktasında gösterdiği çalışmalardan dolayı Vali Ersin Yazıcı’ya çok teşekkür ediyorum. BALGÜÇ olarak bizler de sizlerin yanındayız ve ilimizin tanıtımı adına yapılacak tüm çalışmalarda destek olmaya hazırız.” diye konuştu.
VAKIF FAALİYETLERİ ANLATILDI
Ziyarette Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu vakfın faaliyetleri hakkında Vali Ersin Yazıcı’ya bilgiler vererek vakfı tanıttı. Vali Ersin Yazıcı da Balıkesir ile ilgili düşüncelerini vakıf yönetimi ile paylaşırken, sivil toplum örgütlerinin önemini vurguladı.
DESTEK BEKLİYORUZ
Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Balıkesir İlini Tanıtma ve Güçlendirme Vakfı’nın özellikle şehrin sorunları ve şehrin gelişme alanları üzerine önemli etkisinin olduğunu belirten Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da,”Balıkesir’in gelişimi için sizlerden destek bekliyoruz.”dedi.
BALIKESİR YENİ CAZİBE MERKEZİ OLACAK
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Ersin Yazıcı ise, “İlimizi tüm yönleriyle tanıtmak istiyoruz. Tanıtıma yönelik çalışmalarımız devam edecek. Şehrimizin tanıtımı için sen ve ben olayını bir kenara bırakıp, biz ve ekip ruhu çerçevesinde çalışmalarımızı sergilemeliyiz. Tanıtım noktasındaki eksikliğimizi gidererek sahip olduğumuz değerleri hem Balıkesir ekonomisine hem de Türkiye ekonomisine katkı sağlayacak düzeye getirmeliyiz. Balıkesir Valiliği olarak her zaman destek vermeye hazırız. Balıkesir yeni cazibe merkezi olacak. Ulusal ve uluslararası yatırımcıların gözdesi olacak. Balıkesir’de yatırım yapmak isteyen yerli ve yabancı tüm yatırımcılara her türlü desteği sağlamaya hazırız. Kararlıyız,elimizi taşın altına koyacağız.”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1