EGE GÜNDEM GAZETESİ

Vali Hasan Şıldak Savaştepe’de

Vali Hasan Şıldak Savaştepe’de
203 views
06 Eylül 2020 - 22:18

Vali Hasan Şıldak İlçe ziyaret programları kapsamında bugün de Savaştepe İlçemizdeydi.
Kaymakamlık ziyareti ile başlayan programda, beraberinde İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoğlu’nun da bulunduğu Vali Şıldak’ı, Savaştepe Kaymakamı Mehmet Yüce, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek, İlçe Emniyet Amiri Ayhan Gökçe ve İlçe Jandarma Komutanı Tğm. İlker Sarıca karşıladı.
Büroları tek tek gezerek personel ile tanışan Vali Şıldak, ziyaret programı kapsamında Kaymakam Yüce’den ilçe ile ilgili bilgi almasının ardından, Fatih Ortaokulu Toplantı Salonunda İlçe kurum yöneticileri ile bir araya gelerek değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaretinin ardından, bugün tüm Ülkede olduğu gibi Savaştepe’de de gerçekleştirilen Covid-19 tedbirleriyle ilgili denetimler kapsamında esnaf ziyareti de gerçekleştiren Vali Şıldak, salgınla mücadele noktasında en hayati olan maske-mesafe-hijyen kurallarına dikkat çekti. Esnafa hayırlı kazançlar dileyen Valimiz, vatandaşlarla da sohbet etti, kurallara hassasiyetle uymalarını istedi.
Ziyaretinde Balıkesir Görme Engelliler Gençlik ve Spor Derneği üyeleriyle de bir araya gelen Vali Şıldak, engelli vatandaşlarımızın hayatlarını bir nebze olsun kolaylaştırmak adına taleplerini dinleyerek, sıkıntılı durumda olan vatandaşlarımız için Kaymakam Yüce’ye taleplerin yerine getirilmesi noktasında talimat verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1