EGE GÜNDEM GAZETESİ

ÜLKENİN GELECEĞİ İÇİN ÜRETİM

ÜLKENİN GELECEĞİ İÇİN ÜRETİM
311 views
13 Eylül 2020 - 23:01

Bu işi en güzel, en iyi yapanlardan biride Bigadiç Süt Üreticileri Birliği Başkanı Murat Değer gelecek nesillere ve ülkenin geleceği için üretim şart. Ülkenin Silâh sanayisi ne kadar önemli ise gıda üretimide o kadar önemli.
Emeğin ve birlikte çalışmanın değerini bilen Bigadiç Süt Üreticileri Birliği, şimdi de Mandıraların da üretilen peynir çeşitleri, tereyağ çeşitleri ve yoğurt çeşitleri ile marketlerin satış reyonlarında ki yerini aldı.
BİGADİÇ’TE ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE
Bigadiç Süt Üreticileri Birlik Başkanı Murat Değer; Bir yıl önce birliğimize kazandırmış olduğumuz mandramızda, gece gündüz demeden çalışarak tadilatlarımızı bitirip üretim iznimizi alarak, benzinliğimizdeki market satışımıza ilave olarak ilçemizdeki marketlerde satışlarımıza başladık. Bu yerin alımında destek olan büroklarımıza, yönetim kuruluma, başkanım sen neredeysen biz oradayız diyen personellerime ve hep arkamda duran süt ürericisi üyelerime teşekkür ederim. Rabbim tüm ülkemizdeki tüketicilerimize ürünlerimizi ulaştırmayı nasip etsin inşallah dedi.
DİKKATLİ DAVRANIYORUZ
Devletin açıkladığı tedbirleri dikkatle takip ettiklerini belirten Birlik Başkanı Değer, bildiğiniz gibi alınan tedbirler açısından özellikle gıda üretimi kapsamında tarım ve hayvancılık ile ilgili üreticilere istisna gösterilerek, bazı koşullar çerçevesinde üretime devam etmeleri sağlanıyor. Ama biz Süt Üreticileri olarak bu istisnaya sahip olmamıza rağmen hem üretimi aksatmıyor hem de insan hayatını direkt ilgilendirdiği için azami düzeyde ihtiyatlı davranıyoruz dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1