EGE GÜNDEM GAZETESİ

“ÜLKEMİZİN HİZMETİNDE ASKERİMİZİN YANINDAYIZ”

“ÜLKEMİZİN HİZMETİNDE ASKERİMİZİN YANINDAYIZ”
213 views
18 Ekim 2019 - 22:47

Edremit Terziler ve Tuhafiyeciler odası geçmişte oluğu gibi bugün ve yarında vatanımızın, milletimizin, devletimizin yanındayız dediler.

Edremit Terziler ve Tuhafiyeciler odası geçmişte oluğu gibi bugün ve yarında vatanımızın, milletimizin, devletimizin yanındayız dediler. Edremit terziler odası başkanı Ali Madanoğlu; “Devletimizin yanındayız, Barış Pınarı Harekatına tam destek veriyoruz.” dedi. Geçtiğimiz gün Ali Madanoğlu başkanlığında yapılan Basın toplantısında 2. Başkan Hasan Gelmez – Yüksel Kaplan, Yönetim kurulu üyeleri Rahmi Toptan, Cihan Akkaş Edremit Terziler Odasının Barış Pınarı Harekatına tam destek verdiğini açıkladılar. Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatına tam destek veriyoruz. Edremit Terziler Tuhafiyeciler Esnaf Odası yönetim ve denetim kurulu adına Başkan Ali Madanoğlu; “Türkiye bugün olduğu gibi geçmişte de hep adaletin, huzurun ve barışın savunucusu oldu. Misaki Milli Sınırlarımızda elbette ki terör koridoru oluşturulmasına, bu oluşumun ülkemizin birlik beraberliğine bölünmez bütünlüğümüze yönelik tehdit oluşturulmasına izin verilmez. Barış Pınarı Harekatının başarıyla sonuçlanmasını, harekata katılan Mehmetçiklerimizin en ufak bir zarar görmeden başarıyla ülkemize dönmesini cani gönülden temenni ediyoruz. Bizler dün oluğu gibi bugün ve yarında vatanımızın, milletimizin, devletimizin yanında ve emrindeyiz. Bu konuda üzerimize düşeni yapmaya hazırız.” dedi.

Edremit terziler odası başkanı Ali Madanoğlu; “Devletimizin yanındayız, Barış Pınarı Harekatına tam destek veriyoruz.” dedi. Geçtiğimiz gün Ali Madanoğlu başkanlığında yapılan Basın toplantısında 2. Başkan Hasan Gelmez – Yüksel Kaplan, Yönetim kurulu üyeleri Rahmi Toptan, Cihan Akkaş Edremit Terziler Odasının Barış Pınarı Harekatına tam destek verdiğini açıkladılar. Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatına tam destek veriyoruz. Edremit Terziler Tuhafiyeciler Esnaf Odası yönetim ve denetim kurulu adına Başkan Ali Madanoğlu; “Türkiye bugün olduğu gibi geçmişte de hep adaletin, huzurun ve barışın savunucusu oldu. Misaki Milli Sınırlarımızda elbette ki terör koridoru oluşturulmasına, bu oluşumun ülkemizin birlik beraberliğine bölünmez bütünlüğümüze yönelik tehdit oluşturulmasına izin verilmez. Barış Pınarı Harekatının başarıyla sonuçlanmasını, harekata katılan Mehmetçiklerimizin en ufak bir zarar görmeden başarıyla ülkemize dönmesini cani gönülden temenni ediyoruz. Bizler dün oluğu gibi bugün ve yarında vatanımızın, milletimizin, devletimizin yanında ve emrindeyiz. Bu konuda üzerimize düşeni yapmaya hazırız.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1