EGE GÜNDEM GAZETESİ

TÜRKAV Bölge Toplantısı yapıldı

TÜRKAV Bölge Toplantısı yapıldı
266 views
24 Ekim 2019 - 21:16

TÜRKAV Bölge Toplantısı TÜRKAV Eskişehir Şubesinin ev sahipliğinde TÜRKAV Eskişehir Şube Binasında yapıldı.

TÜRKAV Bölge Toplantısı TÜRKAV Eskişehir Şubesinin ev sahipliğinde TÜRKAV Eskişehir Şube Binasında yapıldı. 15 şube başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda TÜRKAV Balıkesir Şubesini Başkan Adnan Tatoğlu, yönetim kurulu üyeleri Salim Başaran ve Emrah Bayrak temsil etti.
Eskişehir Şube Başkanı Hasan Sezer’in selamlama konuşması ile başlayan toplantı, Genel Başkan Ebubekir Korkmaz’ın açılış konuşması ile devam etti. Toplantının devamında Genel Başkan Yardımcıları Sayın Erkan Yılmaz, Sayın Abdullah Açık ve Sayın Kenan Aktürk alanları ile ilgili sunum yaptılar. Toplantıya Katılan Şube Başkanları şube faaliyetleri ile ilgili bilgiler vererek dilek ve temennilerini aktardılar. Akabinde şube başkanlıklarına takdim edilen plaketler ile toplantı sona erdi.
TÜRKAV Bölge Toplantısına MHP Eskişehir Milletvekili Sayın Metin Nurullah Sazak, MHP Eskişehir İl Başkanı Sayın İsmail Candemir, MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Sayın Mustafa Komar, Eskişehir Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Kazım Aksoy, Eskişehir Türkiye Kamu Sen İl Başkanı Sayın Haydar Urfalı, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların Eskişehir Şube Başkanları da katıldılar

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1