EGE GÜNDEM GAZETESİ

Türk Kızılayı Edremit Sanayi Sitesi açılıyor

Türk Kızılayı Edremit Sanayi Sitesi açılıyor
403 views
14 Eylül 2020 - 22:31

Edremit Akçay Yolu üzeri Zeytinli Organize Sanayi bölgesinde 2 yıl önce ihalesi yapılarak inşaatına başlanılan Türk Kızılayı Edremit şubesine ait sanayii sitesi dükkanları 26 Eylül 2020 günü saat 10,00 da ihalesi yapılarak kiraya verilecek.
Türk Kızılay Edremit Şube başkanı Himmet Bora yaptığı açıklamada “yıllar önce hayırseverimiz Ahmet Necdet Örün tarafından Türk Kızılayı’na bağışlanan araziye iki yıl önce yapılan ihale ile 100, 160 ve 200 m2 den oluşan 91 adet sanayi dükkanı yapıldı.
Yüklenici firmadan teslim aldığımız dükkanları 26 Eylül 2020 Cuma günü saat 10’da kapalı zarf açık artırma usulü ile kiralıyoruz.
Sanayi sitemizin ismini, yıllar önce Türk Kızılay’ımıza bağışta bulunan hayırseverimiz Ahmet Necdet Örün Sanayi Sitesi olarak belirledik, bu şekilde hayırseverimizin ismini Sanayi sitemizde ilelebet yaşatacağız. Allah yaptığı hayırları kabul eylesin. Mekanı Cennet olsun.
Modern dükkanlardan oluşan Sanayi sitemizdeki dükkanlardan kiralamak isteyen vatandaşlarımız İhaleye ilişkin bilgi ve belgeleri 0(266) 373 52 59 no’lu telefondan, Türk Kızılayı Edremit Şubesinden, Sanayi sitemizdeki kiralama ofisinden ve www.kizilay.org.tr adresinden öğrenebilirler. Türk Kızılayı Edremit Şubesi olarak ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım Kızılay’ımızın gelirlerini en üst düzeye çıkarmak istiyoruz, ne kadar fazla gelirimiz olursa o kadar çok ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın dertlerine derman olmuş oluruz. Sanayi sitemizdeki dükkanların ihalesi, önceki dönem Türk Kızılayı Edremit Şube başkanlığını yapan Necati Uytun ve yönetimi tarafından ihale edildi. Necati Uytun ve yönetimine Türk Kızılayı Edremit şubesine yaptıkları katkılardan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bizler de Edremit şubesi olarak ihale ile kira vereceğimiz dükkanları en değerli bedelle kiraya verip Kızılay’ın gelirini en iyi şekilde değerlendireceğiz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1