EGE GÜNDEM GAZETESİ

TOLGA TOSUN: BANDIRMA İÇİN HAREKET ZAMANI

TOLGA TOSUN: BANDIRMA İÇİN HAREKET ZAMANI
89 views
16 Kasım 2018 - 11:48

 

Bandırma Belediye Başkan A. Adayı Av. Tolga Tosun çalışmalarına devam ediyor. Esnaf Odalarını ziyaret eden Başkan Aday Adayı Av. Tolga Tosun, Bandırma’da elini tutmadıkları kimsenin kalmayacağını söyledi.

Sanayicilerle, esnaflarla, sivil toplum örgütleriyle buluşmalarına devam edeceğini söyleyen Av. Tolga Tosun; “Bir Bandırmalı olarak Bandırmamızın ihtiyaçlarını biliyorum. Esnafımızın, sanayicimizin sorunlarını yakından biliyorum. Doğduğum, doyduğum güzel Bandırmamızı yarınlara, çocuklarımıza güzel bırakmak istiyorum. Onun için de toplumumuzun her kesiminin sorunlarını çözmek gerektiğine inanıyorum. Ben de bu bilgi birikimini, bu enerjiyi kendimde görüyorum. Buluştuğumuz tüm dostlarla durum değerlendirmesi yapıyoruz. İnşallah önümüzdeki beş yılda Bandırmamıza, Bandırmalılarımıza hizmet için hazırım. Yaptığımız tüm görüşmeler çok sıcak ve samimi geçiyor. Hepsine yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Bandırma Şöförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sayın Osman Çapar’ı, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Koopeeatifi Başkanı Sayın Niyazi Güler’i, Tuhafiye, Manifatura ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası Başkanı Sayın Adnan Gemici’yi, Çemtaş A.Ş. sahiplerinden Sayın Halil Çemberci’yi, ziyaret eden Bandırma Belediye Başkan A. Adayı Av. Tolga Tosun, her geçen gün çalışmalarına daha da hız vererek devam edeceklerini, Bandırma için hareket ve çalışma zamanı olduğunu sözlerine ekledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1