EGE GÜNDEM GAZETESİ

STRATEJİK PLAN HAZIRLIKLARI SONA ERDİ…

STRATEJİK PLAN HAZIRLIKLARI SONA ERDİ…
595 views
29 Ekim 2019 - 4:55

Belediye Başkanı Nurettin GÜNEY, Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Stratejik Planlama toplantısına katıldı.

Belediye Başkanı Nurettin GÜNEY, Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Stratejik Planlama toplantısına katıldı.
21 Ekim Pazartesi günü yapılan toplantıda, Büyükşehir Belediyesi ile istişare ve uyum içerisinde yürüttüğümüz Stratejik Planlama Sürecinin sonuna yaklaştıklarını ifade eden Belediye Başkan Nurettin GÜNEY, “Susurluk’umuzu doğru planlama ve akılcı yönetimle gelecek yıllarını tasarlama, yollarıyla, cadde ve sokaklarıyla, insanlarımızın bir araya geldiği parklarıyla, kültürel ve sanatsal etkinlikleriyle örnek bir şehir olma hedefimiz doğrultusunda çalışıyoruz.” dedi.
2019-2024 Stratejik Plan süreci, 24 Ekim Perşembe günü Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel YILMAZ’ın başkanlığında gerçekleştirilen Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Ekim Ayı 3’üncü Birleşimi’nde oy birliğiyle tamamlandı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel YILMAZ “Şehrin tüm paydaşlarının katılımıyla yürüttüğümüz 2020 – 2024 Stratejik Plan sürecini bugün meclisimizde oy birliğiyle tamamladık. Önceliğimiz adaletli bir yönetim ile şehrin bütününün hukukunu korumak adına, 20 ilçemize ve şehrin tüm sakinlerine adil bir şekilde ulaştırmak, sonuç odaklı hizmet sunmak. Bu vesileyle stratejik planımızın şehrimize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1