EGE GÜNDEM GAZETESİ

SİYAH KUŞAK M PLAKALAR KONTAK AÇTI

SİYAH KUŞAK M PLAKALAR KONTAK AÇTI
220 views
27 Kasım 2018 - 8:11

2014 yılında Sabri Uğur zamanında verilen Üçpınar Mahallesinden, Balıkesir Köylü garajına verilen güzergah belgeleri yanı sıra tahsilat belgeleri ile yargıya giden 24 kişi kara kuşak 26 M plaka araç sahibi mahkemeden çıkan olumlu karar sonrası mevlit okutup hayır yemeği verdi. M Plaka araç sahipleri daha sonra bismillah diyerek yıllar sonra kontak açtılar.

Türk yargısından elde ettikleri başarı ile hat güzergahlarını verilmiş bir hak olarak geri kazanan M plaka araç sahipleri bu başarıyı düzenledikleri bir tören ve yemek ile kutladılar. Balıkesir Şoförler Odası Başkanı Rıza Tekin, Esnaf ve Sanatkarları Kooperatifi ve Karesi Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Özgen, mahkemenin kazanılmasında büyük pay sahibi olan ve Bursa’dan gelen Avukat Ufuk Atlamaz ve eşi, yargıya gidilmesine öncülük eden Esnaf Kefalet Kooperatifi 2. Başkanı ve aynı zamanda M plaka araç sahibi Serdar Kese ve Üçpınar M Plaka Kooperatifleri Başkanı Tuncay Çakır’ın da katıldığı etkinlik, Üçpınar Mahallesi meydanında gerçekleştirildi.
Burada okunan duaların ardından bin kişilik yemek ikramı gerçekleştirildi. M Plaka araç sahipleri elleriyle misafirlerine yemek ikram ettikleri programın son bölümünde araçları önünde kurdela keserek yıllar önce kapanan araçlarının kontaklarını yenilenen araçlarıyla birlikte yıllar sonra yeniden açarak yola çıktılar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1