EGE GÜNDEM GAZETESİ

Selimiye Kavşağı’nda İnceleme

Selimiye Kavşağı’nda İnceleme
123 views
28 Nisan 2016 - 10:28

 Altıeylül ilçesi sınırları içerisinde bulunan ve birçok kazaya sebebiyet veren Selimiye Kavşağı’nın yeniden düzenlenmesi ve kazaların sona ermesi için Karayolları 14. Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu ve Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Fikrettin Kocaman ve Zeki Çabuk ile birlikte kavşakta incelemelerde bulundu.

Balıkesir ile birlikte Bilecik,  Bursa, Çanakkale, Kütahya,  Yalova, Adapazarı, Kocaeli, Eskişehir ve Manisa bölgelerinden sorumlu olan 14. Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu’nunAltıeylül İlçesinde önemli bir kavşak olan Selimiye Kavşağındaki incelemelerine Pamukçu Mahallesi Muhtarı Ahmet Ordu, Selimiye Mahallesi Muhtarı Hasan Dündar ve Selimiye halkı da katıldı.

İzmir-Balıkesir arasında yaşanan yoğun trafikte ölümlü ve yaralamalı kazaların olmaması için Selimiye Kavşağındaincelemelerde bulunduklarını söyleyen Başkan Zekai Kafaoğlu “Selimiye Mahallesi halkının da isteği doğrultusunda birçok kazaya neden olan ve yeniden düzenlemesi gereken Selimiye Kavşağında incelemelerde bulunduk. Karayolları 14. Bölge Müdürümüz davetimiz üzerine Balıkesir’e geldi ve birlikte yaptığımız incelemenin sonunda kavşak düzenlemesinin en kısa süre içerisinde gerçekleşmesi kararlaştırıldı. Düzenleme ile birlikte hem Selimiye halkı rahat nefes alacak hem de İzmir-Balıkesir arasında yolculuk yapan sürücüler bu kavşaktan tehlikesiz bir biçimde geçecekler. Kavşağın yeniden düzenlenmesi noktasında desteklerini esirgemeyen Karayolları 14. Bölge Müdürü Mehmet Yazıcıoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1