EGE GÜNDEM GAZETESİ

Şehit Annelerine, Anneler Gününe Özel İlgi

Şehit Annelerine, Anneler Gününe Özel İlgi
130 views
06 Mayıs 2016 - 23:18

Önümüzde ki Pazar günü “Anneler Günü” olması münasebetiyle Taylıeli Mahallesinde Şehit anneleri ve eşleri için düzenlenen kahvaltı şehir ailelerinin bir nebze de olsa yüzünü güldürdü.

Burhaniye Belediyesi ve Burhaniye Kaymakamlığı Anneler Gününde şehit annelerini unutmayarak kahvaltı organizasyonu düzenledi. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ın eşi Aydan Uysal, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner’in Eşi Zehra Mine Öner ve Burhaniye Garnizon Komutanı Eşi İlknur Ölçensoy, Burhaniye’de ki şehit anneleri için kahvaltı organizasyonu düzenledi. Burhaniye Belediyesi’nin Taylıeli Mahallesinde yeni açtığı kafeterya da verilen kahvaltıda, şehit anneleri, oksijen deposu ve dünyanın en güzel manzaralarından birinde organik malzemelerden oluşan sade bir kahvaltı yaptılar.
Etkinliğe katılan şehit aileleri ile yakından ilgilenen Uysal ve Öner en kutsal varlıklarımız annelerimizin bu özel gününü, aziz şehitlerimizin anneleriyle birlikte kutlamaktan onur duyduklarını ifade ettiler. Şehit anneleriyle birlikte sohbet eden Uysal ve Öner kahvaltı sonunda bir geleneği daha bozmayarak Anneler Gününe özel Şehit annelerine hediye takdim ederek günlerini kutladılar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1