EGE GÜNDEM GAZETESİ

PEHLİVANLARA KAZ PİLAVI

PEHLİVANLARA KAZ PİLAVI
104 views
29 Kasım 2018 - 8:05

 

Balıkesirli güreş tutkunu Seren Pide ve Lahmacun Salonu sahibi Ramazan Seren, Balıkesirli güreşçileri misafir ettiği işletmesinde pehlivanlara unutulmaz bir gece yaşattı.

Balıkesir’de güreşsever esnaf Ramazan Seren, önceki gün işletmesindeki şark köşesinde Balıkesir’in değerli güreşçilerini ve antrenörlerini ağırladı. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Güreş Takımı sporcuları yanı sıra misafirlerine Kaz Pilavı ikram eden Seren, konuklarına unutulmaz bir sofra kurdu.

Başaltı pehlivanları Recep Bölme, Gökhan Öz, Emirhan Ergin, Aykut Işık Balıkesir Büyükşehir Belediyesi başantrenör Sebahattin Ayyıldız, Murat Sarp, Mehmet Bülbül, Bülent Yağcı, Lütfü Işık ve Arif Yeşil’in katıldığı gecede pehlivanlar kaz pilavı yiyerek stres attı. Kahve ve çayla devam eden güzel bir sohbet ortamının oluştuğu buluşmada Ramazan Seren ve konukları neşeli bir gece geçirerek bol bol hatıra fotoğrafı çekildiler.
Pehlivanlar ve antrenörleri ev sahipliği için Seren’e teşekkür ederken, işletme sahibi Ramazan Seren, güreşçileri ağırlamanın kendisine büyük mutluluk ve gurur verdiğini söyle

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1