EGE GÜNDEM GAZETESİ

Pazarcının yüzü Karesi’de güldü

Pazarcının yüzü Karesi’de güldü
166 views
05 Nisan 2016 - 10:32

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 2. Sakarya Mahallesi’nde Pazartesi Pazarı’nı dualar ile halkın hizmetine açtı. Başkan Yılmaz, pazarda alışveriş yaptı hem de tezgahın arkasına geçip domates biber sattı.  

Karesi Belediyesi, halkın ve esnafın yüzünü güldüren projelere imza atmaya devam ediyor. Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 2. Sakarya Mahallesi halkına ve esnafına verdiği pazar yeri seçim vaadini yerine getirdi. 2. Sakarya Mahallesi Pazartesi Pazarı, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dinçer Orkan, AK Parti Karesi İlçe Başkanı Kemal Aydemir, oda başkanları, muhtarlar ve halkın yoğun katılımı ile açıldı.

PAZARAÇILIŞ

Açılış kurdelesini kesen Başkan Edip Uğur, ‘Biz, gerçekleştiremeyeceğimiz sözler vermeyiz. Balıkesir’de bütün amacımız ekmeği büyütmek, aşı büyütmek, pastayı büyütmek’ diyerek kazasız belasız hayırlı ve bol kazançlı işler diledi.

Halkın ve pazarcı esnafının büyük bir coşku ile karşıladığı Ahmet Edip Uğur ve Yücel Yılmaz, tezgahları gezerek esnaf ile bol bol sohbet etti. Vatandaşların karanfil hediye ettiği Başkan Yılmaz, bazı esnafın tezgahlarında domates, biber, zeytin, çilek sattı.

PAZARAÇILIŞ1

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1