EGE GÜNDEM GAZETESİ

‘Onlar Bu Memleketin Sigortası’

‘Onlar Bu Memleketin Sigortası’
102 views
13 Mayıs 2016 - 10:54

AK Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri Balıkesir Huzurevi yaşlı Bakım ve rehabilitasyon Merkezine ziyarette bulundu.
AK Parti Karesi İlçe Başkanı Kemal Aydemir ve beraberindeki ekip Balıkesir Huzurevinde ikamet etmekte olan yaşlılarımızı ziyaret etti. Duygu dolu anlara da sahne olan ziyaretten huzur evi sakinleri de oldukça memnun kaldı.
‘Allah Teâlâ, yaşından ötürü bir ihtiyara saygı gösteren gence, yaşlılığında hizmet edecek kimseler lütfede.’ hadisinin küçüklükten beri aklında yer ettiğini söyleyen Aydemir sözlerine şöyle devam etti ‘Bugün kıymetli yönetim kurulu üyelerimiz ile çeşitli sebepler ile devletimizin şefkatli eli olan huzurevinde ikamet eden değerli büyüklerimizi ziyaret edip, hayır dualarını almak istedik. Sağ olsunlar hem huzurevindeki idarecilerimiz hem de burada kalmakta olan kıymetli büyüklerimiz bizleri çok güzel karşıladı. Onlarla sohbet etmek, onların geçmişe dair hayat tecrübelerini dinlemek bizleri fazlası ile mutlu etti. Onların istediği sadece ama sadece hatırlanmak ve dinlenilmek. Programlarımız elverdiğince bizde onları sık sık ziyaret edeceğimizin sözünü verdik. Bizlere küçükken büyüklerimiz tarafından öğretilen bir şey vardı yaşlı olan evin beti bereketi artar diye. Bizler bu sözler ile yetiştirildik. Huzur evlerinde kalmakta olan büyüklerimizde bu ülkenin beti bereketi, sigortası. O yüzden üstümüzdeki sorumluluklar çok fazla.’dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1