EGE GÜNDEM GAZETESİ

OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KURUMLARI MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI

OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KURUMLARI MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI
235 views
13 Eylül 2020 - 23:06

“21 Eylül 2020 Pazartesi günü okul öncesi ve ilkokul birinci sınıflarla başlayacak olan uyum eğitimi süreci hazırlık faaliyetleri kapsamında okul öncesi eğitim kurumları müdürleriyle toplantı gerçekleştirildi.”
11 Eylül 2020 Cuma günü saat 09.00’da Karesi Şehit Mesut Yağan Anaokulunda İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Altıeylül İlçe Millî Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, Karesi İlçe Millî Eğitim Müdürü Sami Günnü, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Rıza Kılınç ile Karesi ve Altıeylül ilçelerindeki resmi bağımsız anaokulu müdürlerinin tamamı katıldı.
Toplantıda, 21 Eylül 2020 tarihinde başlayacak olan uyum eğitimi sürecinde ve öncesinde yürütülecek çalışmalar; okullarda COVID-19 salgınına yönelik alınacak tedbirler masaya yatırıldı.
İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, toplantıda gerçekleştirdiği konuşmasında: “21 Eylül 2020 Pazartesi günü okul öncesi ve ilkokul birinci sınıflarla yüz yüze eğitime başlıyoruz. Öncelikle yeni eğitim-öğretim yılının öğrenci, öğretmen ve velilerimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Önümüzde, sorumluluğumuzun her zamankinden çok daha fazla olacağı bir süreç var. Ama ben inanıyorum ki siz değerli okul müdürlerimiz sayesinde bu süreci de başarı ile atlatacak; okullarımızda yüz yüze eğitim faaliyetlerini kusursuz bir şekilde yürütmüş olacağız. Emekleriniz, gayretleriniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1