EGE GÜNDEM GAZETESİ

Öğretmenler’den Örnek Davranış

Öğretmenler’den Örnek Davranış
123 views
29 Mart 2016 - 8:00

Balıkesir’in Havran İlçesinde Halk Eğitim Merkezinde görev yapan öğretmenler ellerine çapayı alarak Halk Eğitim Merkezinin  çevre düzenlemesini bizzat kendileri yapıyor.

Havran Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nuri Sağlam,öğretmen arkadaşlarımızla  birlikte okulumuzu  güzelleştirmek daha iyi uygun koşullarda hizmet verebilmek için  imece usulü görev paylaşımı yaparak çevre düzenlemesi ve yeni ağaç ekimi çalışmaları başlattık dedi.

Nuri Sağlam,Öğretmenlerimiz ile konuyu görüştüğümde hepsi seve seve görev alabileceklerini söylediler.Halk Eğitim Merkezinin  çevre düzenlemesini hep birlikte yeniledik.yeni fidanlar ektik.bakımını ise yine öğretmenlerimiz yapacak dedi.

YENİ KURSLAR AÇTIK

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nuri Sağlam,Hasta Kabul ve Emlak Danışmanlığı kurslarını açtık..Hasta Kabul kursu için 33 Emlak Danışmanlığı için 28 kursiyer başvuruda bulundu.28:03:2016 tarihinden itibaren öğretmenler eşliğinde kursiyerlere yeni kurslar verilmeye başlandı dedi.Nuri Sağlam,Halk Eğitimi Merkezlerindeki kurslar; mesleki, teknik ve sosyal-kültürel amaçlı olmak üzere iki ana bölümde açılır.açılan  kurslarda tür sınırlaması yoktur. İhtiyaç duyulan talep doğrultusunda yeterli sayıya ulaştıktan sonra her alanda kurslar düzenlenir.Havran Halk Eğitim Merkezi olarak meslek edindirmek amacı yeni kurslar açmaya devam edeceğiz dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1