EGE GÜNDEM GAZETESİ

Müdür Gökhan Domalı’dan Oda Başkanlarına Ziyaret

Müdür Gökhan Domalı’dan Oda Başkanlarına Ziyaret
135 views
13 Mayıs 2016 - 11:08

Edremit Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Gökhan Domalı geçtiğimiz gün Edremit ilçesindeki Oda Başkanlarını makamında ziyaret etti.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Müdür Gökhan Domalı ile Oda Başkanları odaya kayıtlı olmayan esnafların yaşayacağı sıkıntılara değindiler.  Edremit Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Gökhan Domalı ilk olarak ziyaretine Edremit Esnaf ve Sanatkarlar kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa  Alparslan ile Başkan yardımcısı Hayati Seçen’i ziyaret ederek başladı.

Ziyarette açıklamada bulunan Başkan Mustafa Alparslan şöyle konuştu: “Odaya kayıtlı olmayıp iş yeri açan esnafların ileride sıkıntı yaşamamaları için bir an önce odaya kayıtlı olmaları lazım. Çünkü kayıt dışı olan esnaflar ruhsat alamıyorlar ve bunun yanı sıra dükkânları kapatılıyor. Kayıt dışı olan esnafların resmi mercilerle karşı karşıya gelmeleri için bir an önce odalara kayıt yaptırmaları lazım.” Dedi.

Ruhsat ve Denetim Müdürü Gökhan Domalı daha sonra Edremit Ayakkabıcılar odası Başkanı Alaattin Akçeşme’yi ziyaret etti. Başkan Akçeşme ziyaretlerinden dolayı Müdür Gökhan Domalı’ya teşekkür etti.

domalı ziyaret1

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1