EGE GÜNDEM GAZETESİ

Miniklere kitap sevgisi aşılandı

Miniklere kitap sevgisi aşılandı
138 views
14 Nisan 2016 - 11:42

 

Çocuk Kitapları Yazarı Fatih Erdoğan, Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında Atatürk İlköğretim Okulu içinde yer alan Çocuk Kütüphanesi’nde, öğrencilerle bir araya geldi. Miniklerin birbirinden ilginç sorunlarını yanıtlayan Erdoğan, en beğenilen kitaplarını Atatürk İlkokulu öğrencileri için imzaladı.

atatürkilköğretemokulu1

Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında kendi kitaplarının imza gününde Atatürk İlkokulu öğrencileri ile bir araya gelen Çocuk Kitap Yazarı Fatih Erdoğan, ilk olarak okul çok amaçlı salonunda öğrencilere kendisi hakkında kısa bilgiler verdi. İl Halk Kütüphanesi Müdürü Orhan Onocak, Müdür Yardımcısı Hakim Yıldız, Atatürk İlkokulu Müdürü Cemil Çakır ve çok öğrenci ile öğretmenin katıldığı etkinlikte öğrencilerin birbirinden ilginç sorularını cevaplayan yazar Erdoğan, miniklere bol bol kitap okumaları ve içlerinden geldikleri gibi yazı yazmaları tavsiyesinde bulundu.

atatürkilköğretemokulu12

Yazar Erdoğan daha sonra en çok satan kitaplarını Atatürk İlkokulu öğrencileri için imzaladı. Öte yandan İl Halk Kütüphanesi Müdürü Orhan Onocak, etkinliğin amacının çocukları çocuk kitapları yazarları ile buluşturarak okumayı sevdirmek olduğunu söyledi. Etkinlik yazar Fatih Erdoğan’a günün anısına Okul Müdürü Cemil Çakır tarafından plaket takdim edilmesiyle son buldu.

atatürkilköğretemokulu13

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1