EGE GÜNDEM GAZETESİ

Minik Öğrenciler Bahçavan’dan Pankartla Park İstedi

Minik Öğrenciler Bahçavan’dan Pankartla Park İstedi
131 views
14 Nisan 2016 - 11:22

Dursunbey Raif Eriş Anaokulunu ziyaret eden Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan minik öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılandı.

Dursunbey’de eğitim kalitesi ile isminden sıklıkla bahsettiren Raif Eriş Anaokulunun minik öğrencileri Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ı okullarına davet etti. Bu nazik daveti geri çevirmeyen Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, 11 Nisan Pazartesi günü okulu ziyaret etti. Başkanı kapıda ‘okulumuza Hoşgeldiniz’ pankartı ile karşılayan minikler, Başkan Bahçavan’a kendi elleri ile yaptıkları çiçek buketini de takdim ettiler.

Karşılamanın ardından Okul Müdiresi İnci Akar ve okul görevlileri ile birlikte sınıfları ziyaret eden Başkan Bahçavan burada öğrencilerle sohbet etti. Minik öğrencilere okullarında ki eksikleri soran Başkan Bahçavan’a öğrenciler pankartlı sürpriz yaptı. Öğrenciler üzerinde ‘Başkan Amca, Bize Park Yaparmısın?’ şeklinde yazı olan pankartı açarak Başkan’dan park istediler. Bunun üzerine Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’da öğrencileri kırmayacağını ve okul Bahçesine yeni bir park kazandıracaklarını belirtti.

Sınıf ziyaretlerinin ardından okul müdiresi İnci Akar’ın odasına geçen Başkan Bahçavan burada okul yönetimi tarafından hazırlanan dökümanları inceledi. Belediye Peyzaj mühendisi ile birlikte bu projeler hakkında bilgi alan Başkan Bahçavan, geniş olan okul Bahçesine yeni bir park ile, engel parkuru kurulması talimatını verdi. Okul bahçesinde incelemeler yapan Başkan Bahçavan daha sonra okulun anı defterini imzaladı.

Minik Öğrenciler Başkan Bahçavan1

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1