EGE GÜNDEM GAZETESİ

‘’Mevzu Dava İse ,Makamların Bir Önemi Yoktur’’

‘’Mevzu Dava İse ,Makamların Bir Önemi Yoktur’’
107 views
01 Haziran 2016 - 10:52

Ak Parti Altıeylül İlçe Başkanlığı mayıs ayı ilçe danışma meclisi geçtiğimiz gün ALGEM çok amaçlı toplantı solanunda toplandı.
Ak Parti Altıeylül İlçe Başkanığının Pazartesi akşamı düzenlediği olağan danışma meclisinde Altıeylül İlçe Başkanı Ümit Demirbaş, kadın kolları başkanı Esengül Yıldırım, gençlik kolları başkanı Talha Yurdakök, Altıeylül Belediye Başkan vekili Mehmet Kelemençe , ilçe yönetim kurulu üyeleri ve mahalle yönetimleriyle bir araya geldi. birlik ve beraberlik içinde soruların sorulduğu ve cevapların verildiği danışma meclisi tam bir istişare buluşması havasında geçti.
Danışma meclisinın açılışında konuşan Ak Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ümit Demirbaş 22 mayıs tarihinde yapılan ak parti 2.olağanüstü büyük kongre sonucu seçilen MKYK ve yeni genel başkan Binali Yıldırım ; milletimiz ve dünya siyaseti için hayırlar getirmesini diledi.
Söz konusu dava olduğunda makamların hiçbir öneminin olmadığına vurgu yapan demirbaş eski genel başkan,Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu’nun büyük bir dava bilinci örneği gösterdiğinin altını çizdi.daha sonra balıkesir’in bölgenin ve ülkenin gündemini değerlendiren Ak Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ümit Demirbaş ‘’allah birliğimize ,dirliğimize zeval vermesin ‘’dedi son olarak müzakerelerin gerçekleştirilmesiyle birlikte ilçe danışma meclisi sona erdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1