EGE GÜNDEM GAZETESİ

Marina Çarşı “Nakit” Demek

Marina Çarşı “Nakit” Demek
218 views
03 Mayıs 2016 - 11:34

Elindeki bijuteri, parfümeri, giyim kuşam, ayakkabı, çanta, tüm ürün çeşitlerinin nakite çevirmek isteyenlerin dikkatine!!!

Akçay Leman Akpınar Caddesi üzerinde, Lunaparkın yanında 4. Sezonuna hazırlanan Marina Çarşı kiracıları için adeta ürünlerini en kısa yoldan nakite çevirme merkezi haline geldi.

marina çarşı1
Ülke turizminin önemli merkezlerinden olan Ege’nin gözbebeği Akçay’ın en merkezi ve en işlek bölgesi olan kordonda, lunapark yanında bulunan Marina Çarşı, Ömer Taşdelen işletmeciliğinde 4. Sezonuna hazırlanıyor. 1000 metrekarelik kapalı alanı ile 50 dükkan ile hizmete girecek olan Akçay Marina Çarşı, Mayıs ayının 15’inden itibaren kapılarını turizme açmaya hazırlanıyor.
12 m2’lik 50 dükkan ile vatandaşların çantadan ayakkabıya, giyim çeşitlerinden takılara kadar aradığı her şeyi bulabileceğini söyleyen Ömer Taşdelen “Çarşımızda en kaliteli ürünleri ucuza satacağız. Ben de bir esnafım ve İstanbul’daki fabrikamızda ürettiğimiz çanta ve ayakkabıları yine burada satışa sunacağız. Amacım halkımızın kaliteli ürünü, ucuza alabilmesini sağlamaktır. Mayıs ayının 15’inde hizmete girecek olan çarşımız 30 Ekim tarihine kadar açık kalacak. Şu anda Marina Çarşımızda çalışmalar son hızıyla devam ediyor.” dedi.
Marina çarşıda yer kiralayarak ürünlerini satmak isteyen esnafın kendisiyle görüşebileceğini söyleyen Ömer Taşdelen “Böylesine güzel bir çarşıda yer almak isteyen esnafımız benimle gelip görüşebilir” dedi.

marina çarşı2

Çarşı içinde vatandaşların ihtiyacı için her şeyin düşünüldüğünü söyleyen Taşdelen “Çarşımızda dolaşıp yorulduktan sonra dinlenmek ve bir şeyler yemek içmek isteyen vatandaşlarımız kafeteryamızdan yararlanabilir. Aynı zamanda çarşıda tuvalette mevcuttur” dedi. Aslen Konya’lı olan ve uzun yıllar İstanbul’da yaşayan 70 yaşındaki işletmeci Ömer Taşdelen, Marina Çarşının ülkemizin önemli turizm merkezlerinden olan Akçay’a gelen yüzbinlerce turistin en uğrak yerlerinden olduğunu belirtti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1