EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kuzey  Ege’nin  İlk  Uluslararası Zincir Oteli  Açıldı                 

Kuzey  Ege’nin  İlk  Uluslararası Zincir Oteli  Açıldı                 
126 views
13 Nisan 2016 - 10:58

RAMADA Resort – Kazdağları&Thermal Otel, 1 Nisan’da hizmete açıldı.

RAMADA, ABD merkezli, dünyanın en büyük otel zinciri olan WyndhamWorldwıde  grubunun en yaygın ve saygın bir markası. Wyndham, toplam 72 ülkede 7800 otel ile  dünya konaklama sektöründe saygın bir lider olma özelliğini devam ettiriyor.RAMADAResort – Kazdağları&ThermalOtel ise Wyndham grubu ile imzalanan franchise anlaşması çerçevesinde, Öngen Turizm Ticaret Limited Şirketi tarafından inşa edilen ve işletilen,  tüm Kuzey Ege Bölgesinin, Balıkesir ve Çanakkale illerinin ilk ve tek yabancı zincir tesisi.

 

RAMADA ResortKazdağları&ThermalOtel , Dağ – Deniz – Termal’den oluşan üç turizm ürününün   “BİR ARADA”   bulunduğu, dünyadaki tek noktada  ( Güre’de )  bulunuyor.

 

Mehmet Bey

Yönetim Kurulu Başkanı Av.Mehmet Öngen “Bir yabancı zincir markasının, geldiği bölgenin pozitif algısında , o bölgenin sektörel ve bölgesel tanıtımında artı değer katacağı hepimizin malumudur.     Bu gerçeğin bilinci ile hedefimiz,tüm çabamızla bu önemli destinasyon  markasını  dünyaya  tanıtmak  olacaktır. Nitekim, çok yakında, 72 ülkede Kazdağları ve Güre isimleri , dünyanın en büyük turizm portallarında dönmeye başlayacak. Normal piyasa koşullarında böyle bir tanıtımın nasıl büyük tutarlara malolacağını kestirmek zor olmasa gerek. Biz, bölgemizin böylesine etkin tanıtımını yapabilmiş olmaktan son derece gurur ve mutluluk duyuyoruz….

Otelimiz, 10.000 m2. Kapalı ve 18.500 m2. Açık alanda hizmet veren, 100 tanesi standart de lux, 19 adet family süit ve iki adet jakuziliexutive süit (kral dairesi) olmak üzere toplamda 400 kişi konaklama kapasitesine sahip, beş yıldızlı bir turizm tesisidir. Ayrıca,  odalarımızın yarısında termal su ve küvet mevcuttur. Tesis, teknolojinin en son yenilikleri ile donatılmıştır.

Toplam 3.000 m2. büyüklüğünde, hamam ve saunalar dahil bütün  birimleri manzaraya hakim  TARÇIN TERMAL SPA’mız, otel misafirlerine olduğu gibi, bölgemizde seçkin hemşehrilerimize de üyelik konsepti ile hizmet verecek.

Tüm teknik donanımlara sahip 500 kişilik konferans salonu,farklı büyüklüklerde üç tane, tümü manzaraya hakim, toplam dört adet toplantı salonları ile RAMADA Kazdağları&Thermal,  bölgemizde, gerçek bir  kongre oteliaçığını kapatma  hedefini taşıyor” dedi.

 

imza töreni - 2

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1