EGE GÜNDEM GAZETESİ

KÜTÜPHANE İÇİN KERMES

KÜTÜPHANE İÇİN KERMES
132 views
15 Kasım 2018 - 11:50

Kızıl keçili İlk ve Orta Okulu adına okul aile birliği okula kütüphane ve spor salonu eksiklerinin giderilmesi için kermes düzenledi.
Edinilen bilgiye göre;”Kızılkeçili İlk ve Orta Okulu adına Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Okul Müdürü Erhan Tuna’nın katılımı ile yapılan toplantıda okulun kütüphane ve spor salonu eksikliğini gidermek amacı ile kermes düzenleme önerildiği öğrenildi. Okul Müdürü Erhan Tuna’nın onay ve desteğini alarak kermes hazırlıklarına başlandı.
Edremit Belediyesinden alınan izin ile kermesimiz gerçekleştirildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Başkan yardımcısı Mehmet Ertaş’a kermesi ziyaret etti.
Gülay Özlü, Ayşe Akbıyık, Esen koç, Türkan Avcı Karabaş’tan oluşan Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Denetleme Kurulu Üyesi Binnur Özkan’nın da destek vermesi ile oluşan kermes düzenleme kuru öncüğünde okul müdürü ve öğretmenleri ile velilerinde katkılarıyla örnek bir kermes gerçekleştirildi.

Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu başkan Gülay Özlü duygularını şöyle ifade etti; “Kermesimize Okul Müdürümüz ve değerli Öğretmenlerimizin katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Kızıl keçili İlk ve Orta Okulumuzda bize yardımlarını ve desteğini esirgemeyen değerli velilerimize yardımlarından ve katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz. Ayrıca Akçay Mahalle sakinlerinin de verdiği destek ve katılımları için teşekkür ederiz. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Başkan yardımcısı Mehmet Ertaş’a da katkı ve ziyaretleri için teşekkür ediyoruz”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1