EGE GÜNDEM GAZETESİ

Küçüksan BESOB’U Ziyaret Etti

Küçüksan BESOB’U Ziyaret Etti
125 views
11 Mayıs 2016 - 10:52

 

KÜÇÜKSAN İşletme Kooperatifi’nde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul’da başkanlığa seçilen Ahmet Sakbaş, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’ni ziyaret etti.

4 Mayıs Çarşamba günü yapılan KÜÇÜKSAN 1.Olağan Genel Kurulu’nda Kazım Özgen ile girdiği başkanlık yarışını 386 oy alarak kazanan Ahmet Sakbaş, yeni yönetimle birlikte dün Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

KÜÇÜKSAN BESOB’TA

BESOB Başkanı Fehmi Erdem, yeni yönetimin kapıda karşılarken yeni yönetime tavsiyelerde bulundu. Ekip olmanın önemine vurgu yapan BESOB Başkanı Fehmi Erdem, bölücülükle hiçbir şeyin kazanılamayacağına dikkat çekti. Erdem, konuşmasında şunları söyledi: “Bir çivi çakabilmek ve ortaya bir şeyler çakabilmek önemli. Ekip olun ve kenetlenin. Bölücülükle hiçbir yere varılmıyor. Balıkesir hepimizin. Yapabileceğimiz ne varsa yapmaya hazırız. Güç birliği, el birliği ile arkanızdayız.”

Küçük Sanayi Sitesi’nde yapılacak çok işin olduğunu söyleyen KÜÇÜKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sakbaş, verimli ve hızlı çalışmak zorunda olduklarını belirtti. Sakbaş, “Tespit ettiğimiz sorunlar var. Öncelikle asfalt sorununu çözmek istiyoruz. Ayrıca Ticaret Borsası ile sanayi girişindeki park sorununu da halletmek istiyoruz” diye konuştu.

Sanayiye bir şeyler kazandırmak istediklerini vurgulayan Sakbaş, “Hepimiz işlerinin başında olan insanlarız. Güzel projelerimiz var. Güzel şeyler yapacağımız. Burada yapılan yatırımlar hem sanayi esnafı için hem de kendimiz için faydalı olacak. Sanayide uzun zamandır çalışan ağabeylerimiz var. Bunlar akil insan değerinde. Onların da görüşlerini almak istiyoruz. Hep beraber bir şeyler yapmalıyız” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1