EGE GÜNDEM GAZETESİ

Köprü Yaza Damgasını Vuracak

Köprü Yaza Damgasını Vuracak
111 views
14 Haziran 2016 - 11:32

Havai fişeklerle açılışı gerçekleşen Köprü Beach Clup, Avrupa ve Türkiye’nin en iyi producer djlerinden Murat Yağcıoğlu’nun çılgın müzikleri, özel ışık ve ses sitemleriyle Körfez’de yaza damga vurmaya hazır.
Zeytinli İkinci köprü girişinde bulunan Köprü Beach Club açılışı ile beraber bu yazın en trend mekanı olacağını gösterdi. İşletmeciliğini eğlence dünyasının ünlü isimlerinden Engin Karaca’nın yaptığı Köprü Beach Club, havai fişekler altında açılışını gerçekleştirdi. Sezon boyunca ünlü isimlerin konuk olacağı mekanda Avrupa ve Türkiye’nin en iyi producer djlerinden Murat Yağcıoğlu misafirlere müzik ve şovlarıyla beraber unutulmaz bir gece yaşatıyor.
İşletmeci  “Böyle bir mekana Körfezin ihtiyacı vardı. Biz de gelen misafirlerimizin en iyi hizmeti alıp, mekanımızdan memnun ayrılabilmesi için ekibimizle beraber a’dan z’ye her ayrıntıyı düşündük. Avrupa ve Türkiye’nin marka isimlerinden Murat Yağcıoğlu başta olmak üzere konuk edeceğimiz ünlü isimlerle sezona imzamızı atacağız. İlk olarak Cumartesi gecesi son günlerin trend isimlerinden Murat Yaprak’ı konuk edeceğiz. Bu unutulmaz gecede yer almak isteyenleri bekliyoruz” dedi.

7

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1