EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kocaseyit’in Torunları Vatanın Bekası Ayakta

Kocaseyit’in Torunları Vatanın Bekası Ayakta
98 views
25 Temmuz 2016 - 12:28

Havran’da Meydanlar demokrasiye sahip çıkan binlerce vatandaşlarla doldu.
Havranlılara Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Ali Aydınlıoğlu,Mahmut Poyrazlı ve İl Başkanı Dinçer Orkan Altıeylul Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Önceki dönem Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Demiraslan ve AltIeylul Belediye başkan Yardımcısı Fikrettin Kocaman katılarak demokrasi nöbetine deste verdiler.
Havranlılar meydanlarda demokrasi nöbeti tutuyor.
Bu akşam Demokrasiye ve Milli iradeye sahip çıkma etkinliği Ziraat Odası önünde Bayraklar ve sancaklar eşliğinde gerçekleşti.
Türk Bayrağını eline alan 7’den 70’e tüm Havranlılar terör örgütlerini lanetlediler.
Aziz Şehitlerimiz anısına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşını okunması ile başlayan program’da Din görevlileri tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti ve hatim okudular.Eller semaya vatanımızın birliği için açıldı.Duayı Havran Müftüsü Ahmet Alınmaz yaptı.Havranlılar hep birlikte dua ettiler.
Din görevlileri öğrencilerin okuduğu şiirler halkı duygulandırdı.
Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri Ali Aydınlıoğlu,Mahmut Poyrazlı,Havran Kaymakamı Yasin Öztürk,Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Söbüoğlu Havran Müfütüsü Ahmet Alınmaz ve Ak Parti Balıkesir Eski İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Demiraslan Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy ve Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Sivil Toplum Temsilcileri halka hitaben birer konuşma yaptılar.
Havranlılar sabaha kadar Demokrasi nöbeti tutmaya devam ettiler.Belediye Başkanlığımız gelen konuklarına her gün farklı ikramlarda bulunurken bu akşam ise katılımcılara lokma ikram edildi.
Başkanımız program sonrası halkımız ile sohbet etti.
Vatandaşlar Başkanımıza halk arkanızda yalnız değilsiniz mesajını verdi.Başkanımız Dev Türk Bayrağı altında vatandaşlar ile fotoğraf çektirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1