EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kepsut’ta Ramazan Etkinlikleri

Kepsut’ta Ramazan Etkinlikleri
105 views
13 Haziran 2016 - 11:26

Balıkesir’in Kepsut ilçesinde vatandaşlar ve çocuklar belediyenin düzenlediği Ramazan Şenliklerinde gönüllerince eğleniyor.
Kepsut Belediyesi tarafından Kırsal mahallerinde Balıkesir gölge tiyatrosu tarafından ilahi grubu ardından Aşuk ile Maşuk adlı oyun, Karagöz ve Hacivat gölge oyunları gösterileri yapılıyor..Çoçuklara balonların dağıtıldığı gösteriler 7’den 77’ye büyük ilgi gördü
Kepsut’tave Kırsal mahallerde düzenlenen kültür ve sanat etkinliklerinden son derece memnun kaldıklarını belirten vatandaşlar Belediye Başkanı İsmail Cankul’a teşekkür ettiler. Başkanımız sayesinde çok güzel ramazan akşamları geçiriyoruz. Kendisine bu hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz” dediler.
Belediye Başkanı İsmail Cankul ise ramazan etkinliklerinin hız kesmeden süreceğini, her hafta değişik aktiviteler yapılacağını söyledi. Başkan Cankul, “Buradaki amacımız vatandaşlarımıza eski ramazanları hatırlatmak, unutulmaya yüz tutmuş geçmişi bu nesillere taşımak için böylesine güzel kültür sanat etkinliklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1