EGE GÜNDEM GAZETESİ

KEPSUT İNANDIĞI YOLDA YÜRÜYOR

KEPSUT İNANDIĞI YOLDA YÜRÜYOR
1.723 views
25 Eylül 2020 - 23:36

Balıkesir’in Kepsut ilçesinde gerçekleştirilen AK Parti Kepsut 7. Olağan Kongrede Yeni yönetimi ile güven tazeleyen Ak Parti Kepsut İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz oldu.
Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul; “Balıkesir ilçelerinde ilk kurulan Ak Parti teşkilatı olarak, yılmadan yorulmadan ilk günkü aşkla Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Değerli liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’nın önderliğinde hizmet yolunda yürümeye devam ediyoruz” dedi.
Bugün Teşkilatımızın 7. Olağan Kongresi adeta bir düğün gibi çoşkuyla yapıldı. Bu coşkuya bizlerle birlikte katılan değerli misafirlerimiz Divan Başkanımız Ak Parti Bölge Koordinatörümüz Şahin Tin, Ak Parti İl Başkanımız Ekrem Başaran, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Balıkesir Millet Vekillerimiz MKYK üyesi Yavuz Subaşı, Adil Çelik, Belgin Uygur, Sn. P.Mutlu Aydemir, Sn. Mustafa Canbey, BBB Başkan Yrd. Yasin Sagay, Ak Parti il Kadın Kolları ve Gençlik Kollarımız, Balıkesir Ak Parti ilçe Başkanlarımız, Bigadiç Belediye Başkanı Sn. İsmail Avcu, Savaştepe Belediye Başkanı Sn. Turhan Şimşek, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı ve Çok kıymetli Kepsut Ak Parti Dava arkadaşlarımıza Şükranlarımızı sunuyorum. Yeni yönetimi ile güven tazeleyen Ak Parti Kepsut İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz’a başarılarının devamını diliyorum dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1