EGE GÜNDEM GAZETESİ

KAYMAKAM ÜNSAL KURUM DENETİMLERİNE DEVAM EDİYOR

KAYMAKAM ÜNSAL KURUM DENETİMLERİNE DEVAM EDİYOR
140 views
10 Eylül 2020 - 22:12

Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal, ilçemizde göreve geldiği günden beri vatandaşlara en iyi hizmeti sunabilmenin gayreti ve sorumluluğu içerisinde sahada denetimlerini sürdürüyor.

İlçemizde hizmet sunan emniyet ve jandarma birimlerinin çalışmalarını yakından takip eden ve denetimlerini sürdüren Kaymakam Ünsal, yetkililerden bilgiler alarak, gerekli uyarıları yapıyor.

Bu kapsamda Narlı ve Avcılar Jandarma Karakol Komutanlıklarını ziyaret ederek denetimlerini sürdüren Kaymakam Ünsal; “Güvenlik güçlerimiz, halkımızın huzur ve güvenliği için zaman mefhumu gözetmeksizin fedakârca çalışmaktadırlar. Bizler de ilçemizin huzurunun ve güveliğinin tesis edilmesinde önemli bir görev üstlenen Emniyet ve Jandarma birimlerimizi ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler alıyoruz. Amacımız, hem ilçemizin, hem de bölgemizin güvenliğini sağlamak. Halkımızın huzurunu temin etmektir” dedi.

Edremit’in huzurun ve kamu düzeninin devam ettirilmesi amacıyla denetim uygulamaların genişletilerek daha sık gerçekleştirileceğini ifade eden Kaymakam Ünsal, Devlet olarak vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunulabilmek amacıyla var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1