EGE GÜNDEM GAZETESİ

Karesi’de İstişare Toplantıları Sürüyor

Karesi’de İstişare Toplantıları Sürüyor
124 views
29 Mart 2016 - 21:56

İletişim ve Çağrı Merkezi ile istişare toplantısı yaparak, iki birimin çalışmaları hakkında bilgiler alan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Biz büyük bir aileyiz, bu da bir takım işi. O nedenle hep birlikte ve sorumluluğumuzun farkında olarak hareket etmemiz lazım” dedi.

İletişim ve Çağrı Merkezi personeli ile toplantı yaparak 2015 yılında yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler alan ve 2016 yılında yapılacak çalışmaları planlayan Başkan Yücel Yılmaz, İletişim ve Çağrı Merkezi’nin vatandaşların sorunlarını belirleme ve çözüm üretme noktasında önemli bir rol üstlendiğini kaydetti. Vatandaşa hizmeti şiar edinen Karesi Belediyesi’nin Karesililerle buluşma noktası olan iki birimi de günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, teknolojik altyapı ile yapılandırdıklarını belirten Yılmaz, personele sabır, özveri ve şevkle çalışmaları yönünde tavsiyede bulundu.

GÖREN GÖZÜMÜZ DOKUNAN ELİMİZSİNİZ

“Sizler bizim gören gözümüz, işiten kulağımız, dokunan elimizsiniz” diyen Başkan Yılmaz, ağır bir sorumluluk yüklendiklerini ifade ederek, “Biz büyük bir aileyiz, bu da bir takım işi. O nedenle hep birlikte ve sorumluluğumuzun da farkında olarak hareket etmemiz lazım” dedi. Vatandaştan gelen taleple ilgili mutlaka ‘geri bildirim’ yapılması gerektiğini söyleyen Yılmaz ayrıca Türkiye’ye örnek olan iki birimi de ortak akıl ile daha ileri bir noktaya taşımak istediklerini kaydetti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1