EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kafaoğlu Muhtarlarla 2 Yılı Değerlendirdi

Kafaoğlu Muhtarlarla 2 Yılı Değerlendirdi
133 views
12 Nisan 2016 - 11:20

 Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu mahalle muhtarları ile biraraya gelerek belediyenin 2 yılını değerlendirdi. Büyükşehir Belediye Başkan Vekili ve Belediye Meclis Üyesi İsmail Çoban, AK Parti İl Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Dinçer Orkan, AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Ümit Demirbaş da toplantıya katılarak birer konuşma yaptılar.

 “ELİMİZSİNİZ,AYAĞIMIZSINIZ GÖREN GÖZÜMÜZSÜNÜZ”

Belediye meclis üyelerinin de katıldığı geniş katılımlı toplantı Öğretmenevi’nde gerçekleşti. Başkan Kafaoğlu toplantıda verdiği sözü tuttu ve tüm muhtarlıklara bilgisayar hediye etti. Bilgisayar jesti muhtarlardan takdir gördü.

kafaoğlu muhtarlar1

“EDİP UĞUR BALIKESİR İÇİN ŞANS”

Başkan Zekai Kafaoğlu muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada “24 ay doldu. Altıeylül Belediyesi 24 ay önce yoktu, iki yıl içerisinde eksikliklerimizi tamamladık. Geriye baktığımızda hayli mesafe aldığımızı görüyoruz. Sizler hizmet bekleyen insanlarla her zaman karşı karşıyasınız. Bizim elimiz, ayağımız, gören gözümüz, duyan kulağımızsınız. Mahallelerde bir şey olduğu zaman sizinle istişare ediyoruz.Kırsal mahalleler çok heyecanlılardı; belediye nasıl bir şey diye merak ediyorlardı. Belediye olduktan sonra kırsala çöp konteynırları gönderdik; kilit parke taşı döşedik; parke taşı işine devam edeceğiz. Her yıl üzerine koyarak gideceğiz. Çocuk bahçeleri ve spor aletleri kurduk ve kurmayı sürdüreceğiz. Büyükşehir Belediyesi’nin de kırsalda yaptığı çalışmalar var. Balıkesir büyükşehir olunca güçler birleşti. İki belediye başkanı var. Hem ilçe hem de büyükşehir belediye başkanı. Büyük işler Büyükşehir Belediyesi’nde. Ağabeyimiz Edip Uğur’un Büyükşehir Belediye Başkanı olması bir şans. Bizlere destek oluyor ve büyük projelerin gerçekleşmesinde katkı sağlıyor. BalıkesirRobotik Otopark ve alt geçit ile tanıştı. Farklı bir şehirdeymişiz gibi hissediyoruz.Sosyal ve kültürel gezilerimizi sürdürüyoruz” dedi.

kafaoğlu muhtarlar

 

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1