EGE GÜNDEM GAZETESİ

KAFAOĞLU, “KİRALIK KALEMLER HIZIMIZI KESEMEYECEK”

KAFAOĞLU, “KİRALIK KALEMLER HIZIMIZI KESEMEYECEK”
62 views
08 Kasım 2018 - 11:00

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu Havran’ı ziyaret ederek tamamlanan projeleri yerinde inceledi.

Başkan Zekai Kafaoğlu ve beraberindeki heyet ilk olarak Havran AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti.İlçe Başkanı Ahmet Dayı kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

KAFAOĞLU KİRALIK KALEMLER HIZIMIZI KESEMEYECEK
Başkan Zekai Kafaoğlu burada yaptığı konuşmada önemli konulara değindi.
Balıkesir’in her bir köşesine Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet götürüyoruz eserler kazandırıyoruz.Havran İlçemiz’de İlçe Belediyemiz ile uyum içinde çalışarak bir çok önemli projeyi hayata geçirdik.Arıtma Tesisi,Alt yapı çalışmaları asfalt çalışmaları yaya köprüleri ve daha niceleri tamamlanarak Havran Halkının hizmetine sunuldu.Kiralık kalemler bizlerin hızını kesemeyecek.Dünya Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Devlet yatırımları ve yerel yönetimlerimizin yatırımları ile Balıkesir’in her bir köşesine hizmet ağı örüyoruz dedi.
Yunus Emre’nin şiiriyle sözlerine son veren Başkan Zekai Kafaoğlu”Ben gelmedim kavga için, benim işim sevgi için, dostun evi gönüllerdir, gönüller almaya geldim’. Yunus’un Mevlana’nın dilini kullanacağız. Hep sevgiden, kardeşlikten bahsedeceğiz dedi.

KAFAOĞLU EMİN KARDEŞİM İLE UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ
Başkan Zekai Kafaoğlu ve beraberindeki heyet Parti binasını ziyaret ettikten sonra Belediye Başkanı Emin Ersoy’u makamında ziyaret etti.
Belediye hizmet binası girişinde Belediye Başkan Yardımcıları,Belediye Meclis Üyeleri,Daire Müdürleri ve Belediye Personeli tarafından karşılanan Zekai Kafaoğlu Başkanlık makamında yaptığı konuşmada ise Havran Belediye Başkanımız Emin Ersoy kardeşim ile uyum içinde çalışarak Havran’ımızı daha güzel yarınlara hazırlıyoruz dedi.
Belediye Başkanı Emin Ersoy,Tamamlanan ve devam eden çalışmalar hakkında brifing sundu.

BÜYÜKDERE ve KÜÇÜKDERE HİZMETLER’DEN MEMNUN
Heyet sırasıyla Büyükdere ve Küçükdere mahallelerimizi ziyaret ederek vatandaşlar ile sohbet etti.
Büyükdere ve Küçükdere Mahalle sakinleri hem Büyükşehir hemde İlçe Belediyenin çalışmalarından memnun olduklarını dile getirerek Havran Küçükdere,Büyükdere ve Burhaniye’yi birbirine bağlayan yolun asfaltlanmasını yerinde bulduklarını ifade ederek 50.yıllık sorun çözüme kavuştu Belediye Başkanlarımız’dan Allah razı olsun diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.
Başkan Zekai Kafaoğlu her iki mahallemizin rahat 20. yıl kullanabileceği yolu halkımızın hizmetine sunduk.Bu yolu kullanan ağır tonajlı vasıtalar bu yolu dikkatli kullanmaz ise belirtilen tonajın üzerinde yük taşıyıp yolu berbat hale getirirler ise cezasını öderler dedi.

ERSOY HİZMETTE İNSAN AYRIMCILIĞI YAPMADIK
Küçükdere Mahallesin’de vatandaşlar ile sohbet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Belediye Başkanı Emin Ersoy mahalle sakinlerinin çay ikramı ve mandalina ikramını geri çevirmediler.
Belediye Başkanı Emin Ersoy Balıkesir’in Tükiye’yi doyuran İl olduğunu Havran’ın ise Balıkesir’i doyurduğunu ifade ederek en güzel mandalina bizim bereketli topraklarımızda yetişiyor dedi.
Başkan Ersoy,Küçükdere Mahallemizde yaptığımız hizmetler meydan düzenlemesi çocuk parkları,alt ve üst yapı çalışmaları aklıma ilk gelenler.İki yıl önce Küçükdere Mahallemize gelen bir önceki CHP İl Başkanı ve yine bir önceki CHP Havran İlçe Başkanı Belediyemizi hedef alarak Küçükdere mahallesine hizmet gelmediğini insanların CHP’ye oy verdiği için Bizlerin cezalandırdığını sosyal medya hesaplarından paylaşım yaptılar.
Belediye olarak hiçbir zaman hizmette insan ayrımcılığı yapmadık.Siyasi görüşü ne olursa olsun.Bizim hizmet anlayışımız insan odaklıdır.Çalışmalarımızı yıla ve aya göre planlama yaparak sürdürmekteyiz.Planlama dahilinde Küçükdere Mahallemizin’de tüm eksiklerini çözüme kavuşturduk dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1