EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kafaoğlu İşçilerle Aynı Sofrada

Kafaoğlu İşçilerle Aynı Sofrada
125 views
18 Mart 2016 - 9:33

 Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, sabah 06:00’da temizlik işçileriyle beraber mesaiye başladı,birlikte kahvaltı yaptı.

 Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu beraberinde Başkan Yardımcısı Ahmet Özen, Temizlik İşleri Müdürü İbrahim Canbey ile birlikte temizlik işçileri ile aynı sofrada kahvaltı yaptı. İşçilerle birlikte simit, peynir ve zeytin yendi, dualar edilerek güne başlandı. Başkan Zekai Kafaoğlu’nun kendileriyle beraber mesaiye başlamasından dolayı mutlu olduklarını dile getiren Başkan Yardımcısı Ahmet Özen  “Sabahın bu erken saatinde işe başlamadan önce gelip bizle kahvaltı yapan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum ” dedi.

BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Kahvaltıya yaptığı dua ile başlayan Başkan Zekai Kafaoğlu  ‘Biz büyük bir aileyiz’ derken temizlik işleri ekiplerine hitaben şöyle konuştu:  “Çok değerli çalışma arkadaşlarım.Altıeylül ailesinin çok değerli fertleri, hepinizi sevgiyle selamlıyorum. Gününüz bereketli olsun. Çok önemli bir iş icra ediyorsunuz. Peygamber efendimizin dediği gibi ‘Temizlik İmandandır’ . Altıeylül Belediyemizin görünen yüzüsünüz. Çöplerin toplanmadığını, sokakların çöpten geçilmediğini düşünün. Çöp dağları oluştuğunu düşünün. Bu bir bakış açısı meselesi, bu sorunları çözme becerisi ve kabiliyeti meselesi. Herkesi hedefe kilitleme meselesi. Bizler Altıeylül’ü sıfırdan kurduk. 30 Mart 2014’den sonra kuruldu. Yakında 24 ayı dolduran bir belediye olacağız. Kurumsal kimliği oluşturalım dedik. Herkes yüreğini, sevgisini koyarak çalıştı. Mesai mantığı ile değil, Altıeylül Belediyesini nasıl yüceltebilirim diye düşünerek çalıştı. Tüm personelimiz yüreğini ortaya koyarak gayretli çalışmaları sonucu bu aile oluştu. Hamdolsun bugün Altıeylül İlçesisizlerin gayretleri ile bu hale geldi. Bundan sonra da başarılarımız devam edecek. Allah’ın izniyle hep beraber gideceğimiz çok yol var. İşimizi iyi yaparsak sürekli hale geliriz. Sizler gayretle çalışıyorsunuz, aldığınız paralar ananızın ak sütü gibi helal paralar. Sizleri seviyoruz, biz büyük bir aileyiz. Sadece kendimizi düşünmüyoruz. Siz sahada çalışan arkadaşlarımızı da düşünüyoruz. Cenab-ı Allah hepinize sağlık sıhhat versin. İşinize, sağlığınıza, eşinize, çocuklarınıza önem verin. Sağlıklı ömürler diliyorum”.

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1