EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kafaoğlu, “Her Zaman Esnafımızın Yanındayız”

Kafaoğlu, “Her Zaman Esnafımızın Yanındayız”
112 views
06 Mayıs 2016 - 23:13

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Elektrikçiler Odası Başkanı Nejdet Arslan, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı İbrahim Demirer, Kahveciler Odası Başkanı Bülent Bilir, Terziler Odası Başkanı Kazım Avcı, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Hasan Yançıl, Celepler Odası Başkanı İsmail Balaban ve Lokantacılar Odası Başkanı Hasan Yıldız’ımakamında ağırladı. Belediye Başkan Yardımcısı Fikrettin Kocaman’ın da yer aldığı ziyarette oda başkanları Başkan Kafaoğlu’na yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette başkanlar Başkan Zekai Kafaoğlu’na duygu ve düşüncelerini ifade etti.
“SORUNLAR HEMEN ÇÖZÜLÜYOR”
Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı İbrahim Demirer “Altıeylül Belediyesi ve Başkan Zekai Kafaoğlu’ndan yana hiçbir bir sıkıntımız yok, üyelerimizin bir istek ve sıkıntısı olduğu zaman hemen çözüyoruz” dedi.
“DESTEĞİ HER ZAMAN GÖRÜYORUZ”
Kahveciler Odası Başkanı Bülent Bilir “Esnafımızla ilgili bir sıkıntımız olduğu zaman Zekai Başkanımızın desteklerini her zaman yanımızda görüyoruz” diye konuştu.
“BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Elektrikçiler Odası Başkanı Necdet Arslan da “Zekai Başkanımızın sayesinde tüm üyelerimizi kültürel geziye götürdük. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.
“YAKINDAN İLGİLENİLİYOR”
Celepler Odası Başkanı İsmail Balaban ise “Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz, bütün sorunlarımız ile ilgileniyor” dedi.
“PAYLAŞIMCILIK TABANA YAYILIYOR”
Lokantacılar Odası Başkanı Hasan Yıldız “Zekai Başkanım başta olmak üzere Başkan Yardımcılarına halka samimi ve sıcak davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Katılımcılığın ve paylaşımcılığın tabana yayılması çok hoşumuza gidiyor” dedi.
“KATILIMCILI BELEDİYECİLİK VAR”
Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Hasan Yançıl da “Katılımcı belediyecilik anlamında Zekai Başkana çok teşekkür ediyoruz” dedi.
“HİZMETTEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Terziler Odası Başkanı Kazım Avcı “Esnafım adına Başkan Zekai Kafaoğlu ve başkan yardımcılarına ve personeline esnafa yönelik yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
“ESNAFIMIZ BÜYÜK FEDAKÂRLIK YAPIYOR”
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu da “Yerel yönetimlerin sivil toplum örgütleri ile bir arada olması lazım. Yapılan çalışmalarda istişareye önem veriyoruz. Katılımcı belediyeciliğin gereksinimlerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Oda bakanları üyelerinin sorunlarını iyi bilen kişiler, bu belediye başkanları için bir avantaj oluyor ve o kitlenin ne sorunu varsa bizzat başkanlardan almış alıyoruz. Daha kolay çözüm üretiyoruz ve istişare ediyoruz. İnsan unsuru bizim için çok önemli. Esnafımızın sorunu varsa onu çözmemiz ve onların yanında olmamız lazım. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Esnafımız büyük fedakârlık yapıyorlar. Esnaf-sanatkâr ve halkımızın hizmetindeyiz” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1