EGE GÜNDEM GAZETESİ

Kafaoğlu: “Annelerin Hakkı Bir Gün İle Ödenmez”

Kafaoğlu: “Annelerin Hakkı Bir Gün İle Ödenmez”
62 views
11 Mayıs 2016 - 10:50

 

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyarette Başkan Kafaoğlu tüm anneler adına Başkan Zekiye Seferbey’e çiçek takdim ederek, Anneler Günü’nü kutladı.

 “ZEKAİ BAŞKAN HER ZAMAN BİZİM YANIMIZDA”

Başkan Zekiye SeferbeyAltıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun annelere ve herkese önem verdiğini, 25 yıldan bu yana kendisini tanıdığını ve başkanın hep aynı olduğunu, hiç değişmediğini söyledi. Başkan Seferbey“Başkanımız bizi mutlu etti. Başkanımızın anneleri unutmaması bizleri sevindirdi. Kendisi benim evladım. Ailesiyle mutluluklar diliyorum. Çalışmaları çok güzel. Kendisine yetişemiyoruz. Zekai başkanım genç biri ve güzel işler yapacağına inanıyorum. Altıeylül ile birlikte Karesi ve Büyükşehir Belediye Başkanlarının çalışmaları ile Balıkesir bir Avrupa kenti gibi olacak. Zekai Başkan her zaman bizim yanımızda, desteklerini hiç esirgemiyor. Belediyenin her zaman sıcak elini yanımızda hissediyoruz” dedi.

“ANNELER BİZİM HERŞEYİMİZ”

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu “Annelerin hakkı bir günle ödenmez, anneler günü 365 gündür. Anneler bizim her şeyimiz. Anneler olmazsa bizler olmayız. Cumhurbaşkanından, belediye başkanlarından, meclis üyelerine kadar herkesi yetiştiren anneler var. Anneler Derneği’ni de kutluyorum. Dernek çok güzel çalışıyor, gönüllüler ve çok aktifler. Ben bunu hem yaşayarak görüyorum, hem sahada görüyorum ve gözlemliyorum. İnsanlara faydalı olabilmek adına çalışıyorlar. Dernek çalışmaları ile şehrin dinamikleri harekete geçiyor. Annelerin bir ricası olduğu zaman yerine getiriyoruz ve annelerin her zaman emrindeyiz. Allah birliğimizi-beraberliğimiz bozmasın, ülkemizi parçalamaya, bölmeye çalışanlara da Cenabı Allah fırsat vermesin” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1