EGE GÜNDEM GAZETESİ

“İVRİNDİ İÇİN HAYALLERİM VAR”

“İVRİNDİ İÇİN HAYALLERİM VAR”
849 views
13 Nisan 2019 - 23:34

Çiçeği burnunda İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, gazeteci Tayyar Toprak’a geride bıraktığımız seçim süreci hakkında konuştu.
İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz; “31 Mart yerel seçimlerinde çok yoğun bir kampanya dönemi geçirdik, kampanyamız yaklaşık iki ay sürdü. 33bin nüfusa sahip, 69 mahalleden oluşan İvrindi ilçemizde seçim süreci boyunca bütün mahallelerimizi dolaştık. Her gittiğimiz yerde mitingler yaptık, yapılanları, yapacaklarımızı tek tek anlattık. Kapı-kapı dolaşıp vatandaşlarımızla sohbet etme, derdini dinleme fırsatı bulduk. Bu süreç içerisinde Ak Parti teşkilatımız, Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatı, gençlik kollarımız, kadın kollarımız ile her yere birlikte gittik tam bir takım ruhu içerisinde organize bir şekilde çalışmalarımızın karşılığınız aldık. Gittiğimiz her noktada projelerimizi anlattık İvrindi ilçemize neler yapacağımızı vatandaşlarımızla paylaştık bunda başarılı olduğumuza inanıyorum neticede halkımız bize güvendi ve seçimi kazandık. İnşallah önümüzdeki bu süreçte halkımızın bu güvenini boşa çıkarmayacağız ve verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz. Bürokrasi deneyimimle birlikte söylediğimiz 62 projemizin tamamını elimizden geldiğince hızlı bir biçimde tamamlamaya çalışacağız. Bürokrasi hayatımda Balıkesir’im için iki tane hedefim vardı; ilk olarak Balıkesir’i eğitim olarak ilk on’a sokmak, ikinci olarak ta ikili eğitimi kaldırmaktı. Bunları gerçekleştirdim. Önümüzdeki süreçte de İvrindi ilçesi için hayallerim var. Allahın izniyle bu hayallerimizi de gerçekleştireceğiz. Örnek bir belediye olmayı hedefliyoruz, Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi hizmet belediyeciliği, gönül belediyeciliği yapma gayreti içerisinde olacağız.
BİZLERİN YANINDA OLAN DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN HERKESE TEŞEKKÜRLER
Seçim süresi boyunca bizlere desteklerini esirgemeyen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz, il başkanımız Ahmet Sağlam, Milletvekilimiz Mustafa Canbey ilçemizi ve bizleri bir an olsun yalnız bırakmadılar. Sizlerin aracılığıyla kendilerine ve bu süreçte sesimiz olan siz gazeteci arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.”dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1