EGE GÜNDEM GAZETESİ

İVRİNDİ BEKLEDİĞİ DOĞALGAZ’A KAVUŞUYOR

İVRİNDİ BEKLEDİĞİ DOĞALGAZ’A KAVUŞUYOR
1.999 views
08 Ekim 2019 - 12:24

İvrindi Belediye Başkanı Yusuf CENGİZ yerinde durmuyor. İvrindi için dertlenen, çözüm üreten ve de başarılı çalışmaları ile gözleri üzerine çeken Başkan CENGİZ şimdi de başkanı olduğu memleketine doğal gaz hattını bir an önce getirmek için verdiği mücadeleyi kazanmanın mutluluğunu yaşıyor.

Başkan CENGİZ’in makamında İvrindi’ye getirilecek doğal gaz hattı için son detayların konuşulduğu bir görüşme gerçekleştirildi. İvrindi’yi farklı boyutlara taşımak, göç veren değil göç alan ilçe haline getirmek, stratejik olarak bulunduğu konumu çok iyi değerlendirmek isteyen Başkan CENGİZ girişimlerini bu noktada sıklaştırdı. AKSA Doğal gaz Bölge yetkilileri Murat DENİZ ve Samet DEMİRARSLAN ile makamında bir araya gelip, doğalgaz hattının çekilmesini öngördükleri harita üzerinde yoğunlaştılar.
Başkan CENGİZ ” İvrindi olarak doğal gaz hattının ilçemizde yer alması adına girişimlerimizi sonuçlandırma aşamasına gelmiş bulunuyoruz. Seçim sürecinde açıkladığımız projelerimizden bir tanesi de doğal gaz hattını ilçemize, vatandaşlarımıza en yakın sürede kazandırmaktı. Bu netice de hedeflerimize ulaşmak üzereyiz. İlçemize kavuşturacağımız doğal gaz hattımız haritada belirttiğimiz noktalar öncelikli olmak üzere zaman içerisinde ilçe merkezimizin tamamına yayılarak devam edecek. Çözüm odaklı çalışmaya devam edeceğiz. Eksikliklerimizin neler olduğunu tespit ederek çalışıyoruz. Gelecek yıllarda çok farklı bir İvrindi görme ve tanıtma hayali ile bu koltuğa oturduk. Koltuk sevdası değil memleketimize hizmet aşkı ile var olduğumuz için yerimizde duramıyoruz. Memleketimize hizmet bizim boynumuzun borcu, kazanan İvrindi olacak ”. dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1