EGE GÜNDEM GAZETESİ

“İŞBİRLİĞİ İÇİN GEREKENİ YAPMAYA HAZIRIZ”

“İŞBİRLİĞİ İÇİN GEREKENİ YAPMAYA HAZIRIZ”
1.394 views
08 Ekim 2019 - 12:30

Belediye Başkanı Nurettin Güney, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i ziyaret etti.

Bursa’da yaşayan Susurlukların organize ettiği ziyarette, İYİ Parti Bursa İl Başkanı Yahya Bahadır, İYİ Parti Susurluk İlçe Başkanı İsmail Çakır, CHP Susurluk İlçe Başkanı İzzet Özdemir, İYİ Parti Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Tevfik Demir, İYİ Parti Karacabey İlçe Başkanı Erdem Uğur, CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özer Anaç, İYİ Parti Nilüfer İlçe Başkanı Levent Öncü ile Nilüfer Belediyesi Başkan yardımcıları da hazır bulundu.
Başkan Turgay Erdem’e ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulunan Nurettin Güney, çalışmalarında başarılar diledi.
Susurluk’un ekonomik ve tarımsal yapısı hakkında bilgiler veren Başkan Güney, başta sağlık turizmi olmak üzere uygulayacakları projeler için Nilüfer Belediyesi’nin bilgi ve deneyimlerinden yararlanmak istediklerini dile getirdi.
Nilüfer Belediyesi ile kardeş kent olmak istediklerini de belirten Başkan Nurettin Güney; Susurluk’un kendilerinden büyük beklentileri olduğunu ifade ederek, “Bizim yerimizde sayma lüksümüz yok. Bizim farkındalık oluşturup bölgemize insanımıza faydalı olmamız gerekir. Birçok kaynak ve özelliğe sahip Susurluk’umuzu hak ettiği değere ulaştırmak istiyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, iş birliği için gerekeni yapmaya hazır olduklarını söyledi.
Nilüfer Belediyesi’nin çalışmalarıyla Türkiye’de birçok kurum ve kuruluşa örnek olduğunu belirten Turgay Erdem, Susurluk Belediyesi’ne de kapılarının açık olduğunu ifade etti.
Ziyaretin sonunda Başkan Erdem ve Güney birbirlerine günün anısına hediyeler verdi.
Ziyaretin ardından PENGUEN GIDA A.Ş. yetkilileriyle de görüşen Başkan Nurettin Güney, Bursa’da meskun mahal içinde kalması nedeniyle yer arayan firmaya Susurluk’ta yatırım yapması için davette bulunarak her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1