EGE GÜNDEM GAZETESİ

HÜSEYİN ÇANAKLI, AK PARTİDEN ADAY ADAYI

HÜSEYİN ÇANAKLI, AK PARTİDEN ADAY ADAYI
82 views
02 Kasım 2018 - 14:05

 

Edremit’in İbrahimce Mahallesi Muhtarı Hüseyin Çanaklı 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler için Edremit Belediye Başkanlığı Aday adaylığını açıkladı. Çanaklı, “Ak Partide projelerime destek bulacağıma inanıyorum” dedi.

Edremit’in İbrahimce Mahallesinde başarılı bir dönem geçiren ve 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler için Edremit Belediye Başkanlığı için Aday adaylığını açıklayan Muhtar Hüseyin Çanaklı, Uytun Otelde yapılan bir toplantı ile projeleri hakkında basın mensuplarını bilgilendirdi.

Ak Partiden aday adaylığını açıklama nedenini Edremit ile ilgili projeleri konusunda büyük destek göreceğini vurgulayan İbrahimce Mahallesi Muhtarı Hüseyin Çanaklı, “Sizlere açıklamalarda bulunduğum Edremit şehrinin çehresini ve ekonomisini değiştirecek olan projelerimin Parti den büyük destek alacağıma inanmaktayım. Bu nedenle aday adaylığımı açıklıyorum. Amacım başarılı olup projelerimin uygulamaya koymaktır” dedi.

Projeler arasında işsizlikle mücadele, uyuşturucu ile mücadele, İbrahimce Mahallesi ne girişi olan 11 noktaya araç plaka ve yüz tanıma mobese sistemleri konulması, kentsel dönüşüm, Cumhuriyet Meydanının trafiğe kapatılması ve yeni meydanların açılması, otoparkların yapılması, engelliler ve yaşlılara bakıma muhtaçlara hizmet götürmek, Liman Projesi, mahallelere kapalı Pazar yerleri, çocuklar için oyun alanları, gençler için mahallelere halı sahalarının kazandırılması gibi projelerini açıkladı. Enver DOLGUN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1