EGE GÜNDEM GAZETESİ

HEYYY…SEN DOSTMUSUN ? DÜŞMANMISIN ?

HEYYY…SEN DOSTMUSUN ? DÜŞMANMISIN ?
SAFFET NAYIR
SAFFET NAYIR( saffet.nayir@gmail.com )
18.300 views
08 Ekim 2018 - 11:32

Nereye baksak düşman,yüzümüzü nereye dönsek düşman…İç dış farketmiyor.
Önce ülkenin rejimini ele geçirmek için her türlü tuzaklarla ,kumpaslarla her kademeyi ele geçirdiler.Devletin en hassas noktalarına bazen sinsice bazen göstere göstere sızdılar…Ellerindeki en önemli koz ‘Din’ olgusu idi.Masum insanlarımızın en büyük özelliği din ve maneviyattır.En rahat ele geçirilecek hassas noktadır.Oradan giriş yaparsan başarı garantidir.Nitekim öyle oldu.Camiler,okullar,dershaneler derken askeriye adalet emniyet ve sonunda top yekun ülkeye hakim olma.

O kadar gözlerini hırs ve kan bürüdü ki bu uğurda masum insanlara iftira atmak hapislerde çürütmek sıradan işler oldu.En küçük rahatsızlık duymadılar.
Nereye kadar? Taki kendilerince ülkeyi ele geçireceklerine ikna oldukları an düğmeye bastılar.
Kimler mi? Din maskesini kullanan teörör örgütleri Kısa adı Fetö de nen katil sürüsü.
Ancak asıl soru şu ? Bunları bu kadar cesaretlendiren,Kendi halkına ,askerine acımasızca kurşun sıktıran,bomba yağdıran bu hain örgüt’ün arkasında kim ya da kimler var ? Aslında düşman çok belli bu Amerika’dan başka birisi değilidir.
Yani onları böylesine millet devlet düşmanı yapan direk Amerika ve onun ajanlarıdır,maşalarıdır…Sırasıyla cıa,mossad gibi ABD,İsrail ajanlarının ülkemizdeki uzantılarıdır.
Devletimiz Allah’tan tehlikeyi geçte olsa fark etti ve kahraman Mehmetçiğimiz halkıyla bütünleşerek canı bahasına tehlikeyi püskürttü.Peki tamamen mi ?asla…Sadece yine siperlerin gerisine çekildiler. Yine fırsat kollamaya başladılar.
Artık düşman belli Kim mi? Hani şimdilerde ekonomimizi kontrolüne verdiğimiz,gel bizi adam et,bu krizden kurtar dediğimiz Amerika.Yani sözüm ona düşmanı kovduk derken meğerse bırak kovmayı ekmeğimize ortak etmişiz.
Allah aşkına bu kadar bize kötülük eden bir ülkenin yan kuruluşu olan ve Mc Kinsey diye bilinen danışmanlık örgütü mü bizi düzlüğe çıkaracak.!
Neyi daşınıyoruz onlara? E biz ekonomiyi düzlüğe çıkarmak istiyoruz ama bizim aklımız yetmiyor gel biz düştüğümüz ekonomik bunalımdan çıkar,bunun için ne yapmamız gerektiğini bize söyle,hatta her zaman denetle,,
Yahu adam senin can düşmanın ,kan düşmanın senin kalkındığını ister mi ? Sen daha ona 2 yıl önce haddini bildirmişsin.Banka müdürünü bile rehin kaptırmışsın.Olacak şey değil.
Suriye’de,Irakta sana her gün tuzak üstüne tuzak kuruyor,Gözünün önünde katil sürülerine tırlar dolusu silah yardımı yapıyor,ama siz ona gel ekonomimizi düzelt ne gerekiyorsa yap diyorsun.Allah akıl fikir versin diyorum başka da bir şey demiyorum.
Bakın dün saban bu Türklüğün ve İslamın son kalesi devletimizin kahraman askerlerine kanlı pusu kurarak 8 evladımızı şehit verdik.O bombalar nereden geliyor,o hain tuzağı kuranlar nerede eğitiliyor ve kimler eğitiyor ? Artık bunları görmek için kör sağır hatta dilsiz olmak mı gerekiyor.
Hani başlıkta Heyy dostmusun,düşmanmısın dedim ya onu tek kelimeye indirgiyorum.Düşmansın Amerika hemde azılı düşman.
Ey Milletim gör bu gerçeği,Ey onca badireler atlatmış ama hala milletinin güvenini kaybetmemiş devlet yöneticilerimiz yapmayın Allah aşkına .Kovun bunların tüm uzantılarını.Biz bize yeteriz. Fedakarlıksa yaparız bedelse öderiz ama yeter ki bize güvenin.SAFFET NAYİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1