EGE GÜNDEM GAZETESİ

HEPİMİZİN AMACI BALIKESİR VE BALIKESİR İÇİN ÇALIŞMAK

HEPİMİZİN AMACI BALIKESİR VE BALIKESİR İÇİN ÇALIŞMAK
71 views
22 Kasım 2018 - 11:53

Vali Ersin Yazıcı, Gönen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ile yemekli toplantıda bir araya geldi.
Karşılıklı fikir alışverişi şeklinde geçen yemekte, kurumların birlik ve beraberlik içerisinde başarılı sonuçlara ulaşabileceğini belirten Gönen Ticaret Odası Başkanı Ahmet Selvi, oda olarak Gönen ve Balıkesir’e katkı sağlayacak projeleri desteklediklerini belirtti.
Vali Ersin Yazıcı ise yemekli bir toplantıda Gönen Ticaret Odası yöneticileri ile beraber olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, becerilerini sürekli geliştirebilen ve hizmet üretme gayesi içerisinde çalışan Gönen Ticaret Odası yöneticilerine ilimizin ve ülkemizin kalkınması adına çalışmalarında başarılar diledi.
HEPİNİZ AYRI AYRI ÇOK BÜYÜK KATKILAR SAĞLIYORSUNUZ
Gönen Ticaret Odası’nın önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğuna dikkat çeken Vali Ersin Yazıcı, “Gönen Ticaret Odasının hizmet üretme noktasında kararlı ve azimli olduğunu görmek bizleri mutlu etmiştir. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Hepiniz ayrı ayrı çok büyük katkılar sağlıyorsunuz. Daha güzel bir Gönen ve Balıkesir için bütün kurumlarla fikir alışverişinde bulunup el ele vererek çalışma gayretindeyiz.” dedi.
BALIKESİR’İMİZ İÇİN YAN YANA OLALIM
Balıkesir için daima tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği halinde olduklarını söyleyen Vali Yazıcı, “Hepimizin amacı Balıkesir ve Balıkesir için çalışmak. Hep beraber el birliğiyle şehrimize daha fazla ne katabiliriz, bunun mücadelesini vereceğiz. Ele ele vereceğiz. Herkes gücü nispetinde Balıkesir’e katkı sağlayacak. Balıkesir’imiz için yan yana olalım. İlimiz için birlikte hareket ederek, güzel projelere imza atacağız.” dedi.
ELBİRLİĞİ, İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Gönen Ticaret Odası’nın yapacağı çalışmalar hakkında da bilgi alan Vali Yazıcı, Balıkesir’de ticaret ve sanayinin sürekli gelişim gösteren bir yapıda olduğunu Balıkesir’in gelişen bu potansiyelinin en iyi şekilde değerlendirilerek kentin daha da iyi noktalara gelmesi için elbirliği, işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini bildirdi
ÇOK ÖNEMLİ BİR CAZİBE MERKEZİ
Balıkesir’in önümüzdeki günlerde çok önemli bir cazibe merkezi olacağının kaydedildiği konuşmalarda, sanayici ve iş adamlarımızın sorunlarını çözme adına bu toplantıların daha sık bir şekilde düzenlenmesine karar verildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1