Hayatın İçinden Haberleri

#


Balıkesir'de her şey normal piyasanın 3'te 1'i fiyatına.. Çay, Kahve, Aromalı Kahve, Kek, Pasta fiyatlarını duyunca çok şaşıracaksınız.. mask

Balıkesir'de her şey normal piyasanın 3'te 1'i fiyatına.. Çay, Kahve, Aromalı Kahve, Kek, Pasta fiyatlarını duyunca çok şaşıracaksınız..

Balıkesir'in enflasyonla mücadelede öncü rol üstlendiği görülüyor. Şehirde faaliyet gösteren yerli ve milli kahve zinciri Balbucks, normal piyasa fiyatlarının üçte biri seviyesinde ürün sunarak tüketicilerin cüzdanlarına nefes aldırıyor. Hem kahve hem de çay gibi günlük hayatta sıkça tüketilen ürünlerde, Balbucks'ın uygun fiyat politikası göz dolduruyor. İşte Balıkesir'de sosyalleşmenin maliyeti..Yol kenarlarında yetişiyor, biz onu zararlı sanıyoruz.. Enfeksiyon önleyici ve Kan şekerini düşürüyor. Ayrıca Saç dökülmesinin önüne geçiyor.. mask

Yol kenarlarında yetişiyor, biz onu zararlı sanıyoruz.. Enfeksiyon önleyici ve Kan şekerini düşürüyor. Ayrıca Saç dökülmesinin önüne geçiyor..

Doğa ananın bize sunduğu bin bir nimetlerden yararlanmak tabi ki de insan doğası gereği. Farkında olmadığımız o kadar çok nimet var ki doğada biz ne işe yarayıp yaramadığını bilmiyoruz veya bir çok bitki türünde olduğu gibi "ısırgan otunu" zararlı sanıyoruz. İşte bin bir derde deva ısırgan otu hakkında bilmeniz gerekenler..

DEVAMINI GÖSTER