EGE GÜNDEM GAZETESİ

HAVRAN’DA MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI

HAVRAN’DA MUHTARLAR GÜNÜ KUTLANDI
740 views
22 Ekim 2019 - 23:53

Havran’da 19 Ekim Muhtarlar Günü 4. yılında iki ayrı törenle kutlandı.

Havran’da 19 Ekim Muhtarlar Günü 4. yılında iki ayrı törenle kutlandı.
Saat 11.30 de Fuat Soylu Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk törenine Kaymakam Şeref Aydın,Belediye Başkanı Emin Ersoyı,İlçe Jandarma Garnizon Komutanı J.Kd. Bçvş. Süleyman Kılıç,İlçe Emniyet Müdürü Cumali Topaş,Havran Muhtarlar Derneği Başkanı Eski Tekke Mahalle Muhtarı Emine Kelebekli,Resmi Daire Amirleri,Merkez ve Kırsal Mahalle Muhtarları,Siyasi Parti Temsilcileri ve görevli Emniyet ve Sağlık Personeli katıldılar.
Tören Komutanlığını Havran Sekizeylül Ortaokulu Müdürü Kazım Kaya’nın yaptığı çelenk sunma töreninde Havran Mahalle Muhtarları Çelengi Muhtarlar Derneği Başkanı Emine Kelebekli ve Vekili Çiğitzade Mahallesi Muhtarı Akif Soysal tarafından Atatürk Anıtı’na sunuldu.Havran Muhtarları adına konuşmayı Çiğitzade Mahallesi Muhtarı Akif Soysal yaptı.
Saat 12.00 te Balıkesir Yolu’ndaki Nermin Hanım Tesisleri’nde törene katılan protokol üyeleri ve mahalle muhtarlarına Havran Belediyesi tarafından yemek ikramı yapıldı.Yemek duasından sonra Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy ve Havran Kaymakamı Şeref Aydın Muhtarların gününü kutlayarak birer konuşma yaptılar
.Ayhan KURT

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1