EGE GÜNDEM GAZETESİ

Hanif Pehlivanoğlu Ayvalık – Sarımsaklı’da Yeni Mağazasını Açtı

Hanif Pehlivanoğlu Ayvalık – Sarımsaklı’da Yeni Mağazasını Açtı
127 views
06 Haziran 2016 - 0:55

Ayvalık ilçesinde; Hanif Pehlivanoğlu Marketçilik 60. şubesini açtı.
Yüzde 100 yerli sermayesi ile kaliteli ürünleri ucuzlukla buluşturup, vatandaşa ulaştırmasıyla halkın gönlünde taht kuran Hanif Pehlivanoğlu Marketçilik, marketler zincirine Ayvalık’ın dünyaca ünlü turizm bölgesi Sarımsaklıyı da kattı.
Uzun süredir planlanan Sarımsaklı’da açılan mağazanın açılışını Hanif Pehlivanoğlu Marketçilik Yönetim Kurulu Başkanı Hanif Pehlivanoğlu ve oğlu Ekin Pehlivanoğlu ile birlikte yaptı.

hanif_pehlivanoglu_sarımsakli_subesinin_acilisinda_mudurleriyle (1)
Sarımsaklı’da toplam bin metrekareyi aşkın kapalı alanda kurulan mağazanın açılış töreninde; Hanif Pehlivanoğlu’nun yanı sıra eşi Dilek hanım, oğlu Ekin Pehlivanoğlu ve minik kızı Zeynep Pehlivanoğlu, Pehlivanoğlu Mağazaları İşletme Müdürü Kurtuluş Ürkmez, Mağazalar Direktörü Savaş Sarı, Bölge Müdürü Samet Dal, Perhlivanoğlu Mağazaları Satın Alma Departmanı Sorumluları Perihan Özkaya, Seval Sezer, Güner Akdağ, Tijen Biroğlu, Et Entegre Direktörü Hüseyin Özcanoğulları, Pehlivanoğlu Burhaniye Mağaza Müdürü Recep Mersinoğulları, Sarımsaklı Mağaza Müdürü Sercen İşsever, Altınova Mağaza Müdürü Mahmut Kıbrıslı ve çok sayıda vatandaş hazır bulundu.
Mağazada yaklaşık 20 kişiye istihdam sağlanılacağı bildirilirken, Sarımsaklı mağazasının açılışında konuşan Hanif Pehlivanoğlu, uzun süredir planladıkları Sarımsaklı mağazasının açılışında bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Hanif Pehlivanoğlu, amaçlarının müşterilerini ucuz ve son derece sağlıklı ürünlerle buluşturmak olduğunu vurgulayarak yeni mağazanın Sarımsaklı halkına hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.
Açılış kurdelesini minik kızı Zeynep Pehlivanoğlu ve beraberindekilerle birlikte kesen Hanif Pehlivanoğlu mütevazı tavırlarıyla dikkatleri üzerinde toplarken, mağazanın açılışına katılan vatandaşlarla sık sık sohbet etmeyi ihmal etmedi.

hanif_pehlivanoglu (1)

“YÜRÜYEBİLECEĞİMİZ, BÜYÜYEBİLECEĞİMİZ YERE KADAR GİDECEĞİZ”
Sarımsaklı mağazasının açılışının ardından muhabirimize açıklamalarda bulunan Pehlivanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hanif Pehlivanoğlu, “Benim parada, pulda zerre kadar gözüm yok. Ben halkımızın doğru ve güzel şeyler yemesini istiyorum. Bu nedenle de mağazalarımızda her şeyden önce güvenli ürünlerin satışının yapılmasına önem veriyoruz. Mesela; kendi çiftliğimizde son derece hijyen ve sağlıklı koşullarda yetiştirdiğimiz büyükbaş hayvanlardan elde ettiğimiz et ürünlerimizi mağazamızda satıyoruz. İnsanlarımızın katkısız ve doğal yiyecekler tüketmesini istiyorum. Özellikle çocuklarımızın son derece sağlıklı beslenmeleri çok önemli. İnsanoğlu olarak doğayı yok ettik. Çoğu insanımız GDO’lu ve sağlıksız ürünler yüzünden obeziteyle mücadele eder oldu. Bu nedenle de neslimizi korumak için gıda sektörü başta olmak üzere herkes elini taşın altına koyması ve insanların sağlıklı beslenmelerinin yollarını araması lazım. Biz bunun için varız. Biz simit satarak geldik bu günlere. Allah’a çok şükür para da kazandık. Bu yüzden de şu anda sadece ve sadece halkımıza verimli olmaya ve ülke ekonomimizi yabancı sermayeye çiğnetmemek için yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Çünkü, gıda piyasasından biz çekildiğimiz an, piyasa boş kalacak ve birileri insanlarımıza istediği ürünleri yedirecekler. Şu anda o birilerinin Türkiye’de tek yapamadığı şey, Pehlivanoğlu’nun üretimini kıramamak. Adamların derdi, ‘Nasıl yapsak da, Pehlivanoğlu’nun üretimini kırabilsek. Bunu başarabilirsek, Pehlivanoğlu’nu bitireceğiz’ şeklinde. Ama Pehlivanoğlu’nun bitirilmesine halk da izin vermez. Çünkü halkımız gerçekten Pehlivanoğlu’nu çok seviyor. O nedenle de Allah’ın izniyle yürüyebildiğimiz kadar yürüyecek ve her yerde büyümeye devam edeceğiz. Bu bizim görevimiz ve bizde görevimizi sonuna kadar yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1