EGE GÜNDEM GAZETESİ

Halkın Gönlünde Taht Kuruyor

Halkın Gönlünde Taht Kuruyor
128 views
28 Nisan 2016 - 18:19

Yılmadan, yıkılmadan gece ve gündüz demen Balya’nın neferi olan Rüzgârın oğlu Kılıç ilçede yaptığı hizmetler ile halkın gönlünde taht kuruyor.

Başkan Kılıç, her hafta ilçe merkezinde kurulan Perşembe pazarını ziyaret edip vatandaşların ve esnafların isteklerini arzularını dinlemeye devam ediyor. İlçe pazarında vatandaşlar ve esnaflar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan çalışkan Belediye Başkanı Osman Kılıç, ayrıca her hafta olduğu gibi bu hafta da yaşlı vatandaşları da pazarlarını yaptıktan sonra Belediye’nin aracı ile evlerine servis ettirdi. Balya ilçesinde yaptığı hizmetler ile geçmiş dönemdeki Belediye Başkanlarına örnek olan Rüzgarın oğlu halkın bir kez daha güvenini kazanmayı başardı.

Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklamada bulunan Balya Belediye Başkanı Osman Kılıç: “İlçemizde vatandaşlarımıza söz vermiş olduğumuz hizmetleri bir bir yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Koltuklar gelip geçicidir ama yapılan hizmetler daima kalıcıdır. Biz bu göreve hizmet için geldik ve hizmet içinde gece, gündüz demeden çalışacağız. İlçemize modern bir ilçe yapma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.” Dedi.

Haber: Şevki MORALI

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

UA-76219985-1