AKARYAKIT SATIN ALINACAKTIR

AKARYAKIT SATIN ALINACAKTIR BALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 2024 YILI 6300 LİTRE BENZİN(KURŞUNSUZ 95 OKTAN), 35100 LİTRE MOTORİN (DİĞER) ALIM...

Taylan TOPRAK
Taylan TOPRAK Tüm Haberleri

AKARYAKIT SATIN ALINACAKTIR

BALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

2024 YILI 6300 LİTRE BENZİN(KURŞUNSUZ 95 OKTAN), 35100 LİTRE MOTORİN (DİĞER) ALIMI İŞİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2023/1179076

 

1-İdarenin

a) Adı

:

BALIKESİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ

b) Adresi

:

Bahçelievler Mahallesi, Menekşe Sokak, No: 1 10100 ALTIEYLÜL/BALIKESİR

c) Telefon ve faks numarası

:

2662411944 - 2662416652

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı

:

2024 YILI 6300 LİTRE BENZİN(KURŞUNSUZ 95 OKTAN), 35100 LİTRE MOTORİN (DİĞER) ALIMI İŞİ

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

6300 LİTRE BENZİN(KURŞUNSUZ 95 OKTAN), 35100 LİTRE MOTORİN (DİĞER) ALIMI
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

Sözleşmenin imzalanmasını müteakip 01/01/2024 - 31/12/2024 tarihleri arasında; Taşıtlar (hizmet araçları) için kullanılacak akaryakıt İsteklinin veya isteklinin bağlı bulunduğu bayinin akaryakıt istasyonundan İl Müdürlüğü taşıtlarının depolarına konulacaktır. Traktör için motorin (diğer) ile çim biçme makinaları için Kurşunsuz benzin (95 oktan) merkez ve ilçe müdürlüklerimiz tarafından isteklinin veya isteklinin bağlı bulunduğu bayinin istasyonlarından teslim alınacaktır.

ç) Süresi/teslim tarihi

:

Sözleşmenin imzalanmasını müteakip 01/01/2024- 31/12/2024 tarihleri arasında; Taşıtlar (hizmet araçları) için kullanılacak akaryakıt İsteklinin veya isteklinin bağlı bulunduğu bayinin akaryakıt istasyonundan İl Müdürlüğü taşıtlarının depolarına konulacaktır. Traktör için motorin (diğer) ile çim biçme makinaları için Kurşunsuz benzin (95 oktan) merkez ve ilçe müdürlüklerimiz tarafından isteklinin veya isteklinin bağlı bulunduğu bayinin istasyonlarından teslim alınacaktır

d) İşe başlama tarihi

:

01.01.2024


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

10.11.2023 - 11:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

İHALE VE SATINALMA BİRİMİ


4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

1) İstekli bir Akaryakıt ve Dağıtım Pazarlama Kuruluşu ise; Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından verilmiş ve ihale tarihi itibariyle geçerli olan teklif sahibinin Akaryakıt ve Dağıtım Pazarlama Kuruluşu olduğunu gösteren belge,

2) İstekli bir Akaryakıt ve Dağıtım Pazarlama Kuruluşunun Bayisi ise; teklif sahibinin Bayisi olduğu kuruluştan verilmiş ve ihale tarihi itibariyle geçerli olan Akaryakıt ve Dağıtım Pazarlama Kuruluşu’nun Bayisi olduğuna dair Bayilik Yazısı ve Bayilik Sözleşmesi,

3) İstekliye Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından 04/12/2003 tarihli ve 5015 sayılı Petrol Piyasası Kanunu’nun 3 üncü maddesi gereğince Bayilik yapmak üzere verilmiş ve ihale tarihi itibariyle geçerli olan İstasyonlu Bayilik Belgesi,

4) İsteklinin bağlı bulunduğu ilgili Belediye Başkanlığı'ndan alınmış olan ve İşyeri Açma ve İzin Belgesi,


4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN01916369

26 Eki 2023 - 00:00 Balikesir- Resmi İlanlar

Son bir ayda egegundem.com.tr sitesinde 1.641.546 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Ege Gündem Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ege Gündem Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Ege Gündem Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Ege Gündem Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.