GÖMEÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN YAP-İŞLET-DEVRET İHALE İLANI

GÖMEÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İHALE İLANI Madde:1- Belediyemize ait; Karaağaç Mahallesi Sahil Kesimi Akses Sitesi ve Altınkemer Sitesi arasında bulun...

Taylan TOPRAK
Taylan TOPRAK Tüm Haberleri

GÖMEÇ BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İHALE İLANI

Madde:1- Belediyemize ait;

Karaağaç Mahallesi Sahil Kesimi Akses Sitesi ve Altınkemer Sitesi arasında bulunan yeşil alana,

Mimari projedeki detaylar dahilinde İnşaat Yapım Karşılığı Kiralama, İşletme ve Devir modeli ile 15 m2 kapalı alana sahip ‘Büfe’ binası yapılarak işletilmesi koşuluyla 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince açık arttırma ihalesi ile 5 yıllığına kiraya verilecektir. İhale 08.11.2023 Çarşamba günü saat 11.00’da Belediye Başkanlık Odasında Encümen üyeleri huzurunda yapılacaktır.

Madde:2-Güvence bedeli;

Karaağaç Mahallesi Sahil Kesimi Akses Sitesi ve Altınkemer Sitesi arasında bulunan yeşil alana İnşaat Yapım Karşılığı Kiralama, İşletme ve Devir modeli ile yapılacak 15 m2 kapalı alana sahip büfenin; yıllık 100.000,00.-TL’ sı muhammen bedel, %3 geçici teminatı 3.000,00- TL sıdır. İhale saati 11.00, Güvence Bedeli: 50.000,00.-TL’ sı, Kati Teminatı %6’ dır. 

Madde:3-İhaleye katılabilmek için; 08.09.1983 tarih ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu ve bu Kanunun 74.maddesine dayanılarak çıkarılan Yönetmelikte belirtilen niteliklere haiz olmak yine anılan Kanun ve Yönetmelikte açıklanan biçimde teklifte bulunmak,

Ayrıca;

a-Nüfus kaydı örneği,

b-Tebligat için Türkiye'de adres göstermek,

c-Gerçek kişilerin nüfus cüzdan fotokopisi,

d-Geçici teminatı yatırdıklarına dair makbuz,

e-Gömeç Belediyesine borcu olmadığına dair(Emlak-Kira, Vb.)Gömeç Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünden alınmış resmi yazılar,

f-Tüzel kişilerde ise yukarıdaki şartlardan ayrı olarak,idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu ticaret veya sanayi odasından veya benzeri bir makamdan ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış tüzel kişiliğin sicile kayıtlı olduğuna dair belge, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevliler belirten son durumu gösterir. Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş vekâletnameyi vermeleri,

g-Vekaleten ihaleye katılma halinde; vekil adına düzenlenmiş ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekaletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi vermeleri şarttır.

Madde:4-İhaleye katılmak isteyenler teknik şartname dokümanını Gömeç Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğünden, genel şartname dokümanını ise Emlak ve İstimlak Müdürlüğünden bedelsiz olarak teslim alabilirler veya inceleyebilirler.

Madde:5-İhale komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir. Komisyonların ihaleyi yapmama kararına itiraz edilemez.

İlan olunur.18.10.2023

Mehmet İrem HİMAM

Belediye Başkanı

#ilangovtr

Basın No ILN01915228

26 Eki 2023 - 00:00 Balikesir/ Gömeç- Resmi İlanlar

Son bir ayda egegundem.com.tr sitesinde 1.641.546 gösterim gerçekleşti.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Ege Gündem Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Ege Gündem Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Ege Gündem Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Ege Gündem Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.